anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zakup w Niemczech z wysyłką do Niemiec - płatność z Polski

krzysio11
Użytkownik

Kupiłem przedmiot na ebay.de.  Sprzedajacy wskazał wysyłkę na terenie Niemiec i podał koszt wysyłki przedmiotu. Chcę zapłacić za ten przedmiot i wysłać Sprzedajacemu adres do wysyłki. Niestety ani ze strony ebay.de ani ebay.pl nie mogę dokonać płatności poprzez PayPal. Wskazuje tylko cenę za przedmiot bez kosztu przesyłki - wybieram PayPal jako formę płatności i nic, poprzez kartę także brak możliwości dokonania zapłaty.


Może Ktoś wie jak tego dokonać?

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Dot.: zakup w Niemczech z wysyłką do Niemiec - płatność z Polski

czy masz ustawiony jakikolwiek adres wysylkowy ? gdzie chcesz, aby wyslal do polski czy niemiec?


 


moze sprzedawca nie wysyla poza niemcy - czy w aukcji bylo info, ze wysyla wszedzie?


 


1. dodaj lub zmien adres wysylki w moj ebay > konto > adresy


2. kliknij zaplac teraz w aukcji i sprawdz czy pokazuje sie adres, lub jesli pokazuje sie nieprawidlowy, mozesz go wtedy zmienic


3. kliknij 'Popros o podanie kosztow calkowitych'

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Dot.: zakup w Niemczech z wysyłką do Niemiec - płatność z Polski

Witam

 

Co do wysyłki z Niemiec do Polski to polecam firmę Send-2 oni użyczają swojego adresu w Niemczech i jak paczka dotrze do ich magazynu w Niemczech to wysyłaja towar do Polski bezpośrednio do klienta istnieje u nich możliwość konsolicacji w celu redukcji kosztów. Fajne rozwiązanie w momencie kiedy sprzedający nie wysyła towaru zagranice. 

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź