tracking number co z tym zrobic

romanw_pl
Użytkownik
witam oczekuje od 3 tygodni na przesylke napisalem do sprzedajacego on podal mi tracking number o co z tym chodzi ? pozdrawiam
Wiadomość 1 z 9
ostatnia odpowiedź
8 ODPOW. 8

tracking number co z tym zrobic

a skad jest ten sprzedawca i jaka usluga wyslal to co kupiles. na stronach przewoznikow czy tez np poczty us/uk znajdziesz pole w ktorym wpisujesz nr trackingowy i mozesz sprawdzic status przesylki, czy zostala w ogole nadana itp
Wiadomość 2 z 9
ostatnia odpowiedź

tracking number co z tym zrobic

romanw_pl
Użytkownik
paczka wyslana byla Standard Flat Rate Shipping Service ,


Item location: HongKong, Hong Kong moze wie ktos gdzie mozna sprawdzic status tej wysylki ?
Wiadomość 3 z 9
ostatnia odpowiedź

tracking number co z tym zrobic

romanw_pl
Użytkownik
The item (xxxxxxxxx) left Hong Kong for its destination on 19-Dec-2009
moze ktos wie ile mniej wiecej od tego czasu trwa dostawa ?
Wiadomość 4 z 9
ostatnia odpowiedź

tracking number co z tym zrobic

wydaje mi się, że ten rodzaj przesyłki nie ma trakingu, jeśli ma zadzwoń pod ten numer 225481196
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 5 z 9
ostatnia odpowiedź

tracking number co z tym zrobic

romanw_pl
Użytkownik
do kogo to jest numer?
Wiadomość 6 z 9
ostatnia odpowiedź

tracking number co z tym zrobic

romanw_pl
Użytkownik
skad wiesz ze nie ma ? wiec co podal mi sprzedajacy ? dzwonilem pod ten numer i dowiedzialem sie ze nie ma w polsce takiej paczki a wyslana 5dec ;(
Wiadomość 7 z 9
ostatnia odpowiedź

tracking number co z tym zrobic

jaroslaw7704
Użytkownik
Miałem to samo.Sprzedawca z Ukrainy,a przedmiot produkowany w Hong-Kongu,tak samo dostałem tracking number a nie napisał mi jaka firma i nie wiedziałem co z tym zrobić.Zacząłem więc szukac firm kurierskich z monitoringiem przesyłek i wpisywać ten numer.Pierwszy był UPS i pudło.Drugi był Pocztex i......trafiłem.Była w systemie ze statusem:"wyjście z obcego obszaru celnego".
Poszukaj więc dobrze,moze masz w Pocztexie lub w innej firmie.
Wiadomość 8 z 9
ostatnia odpowiedź

tracking number co z tym zrobic

09quincy09
Użytkownik
Jarosław, przed napisaniem posta sprawdź lepiej datę ostatniej aktualizacji wątku.
Wiadomość 9 z 9
ostatnia odpowiedź