anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

licytowanie przy braku wysyłki do PL

Sprzedający na ebay.de ustawił dla danej aukcji wysyłkę tylko do Niemiec, ale po kontakcie mailowym, zgodził się, w razie mojej wygranej, wysłać przedmiot do Polski. Nie mam jednak możliwości danej aukcji wygrać, bo w momencie, gdy moja oferta jest najwyższa, dostaję komunikat, że "sprzedający nie wysyła do Polski". (co ciekawe, oferty niewygrywające - zbyt niskie, są przyjmowane... czyli mogę bez sensu podbijać cenę, ale wygrać już nie mogę..?)


Czy jest jakiś sposób, żeby w takiej sytuacji nie blokowało mi ofert?

Wiadomość 1 z 8
ostatnia odpowiedź
7 ODPOW. 7

Odp.: licytowanie przy braku wysyłki do PL

Też chciałem o to spytać. Chciałem zalicytować z polskiego konta, ale wysyłkę zrobić do niemiec i guzik, nic nie można zrobić. Jak to się ma do zapewnienia że z ebay.pl bez problemu można robić zakupy na całym świecie. Frazesy bez pokrycia?

Wiadomość 2 z 8
ostatnia odpowiedź

Odp.: licytowanie przy braku wysyłki do PL

Sprzedawca musi zmienic opcje wysylki. Inaczej nie mozna. Skontaktuj sie ze sprzedawca i popros o zniesienie ograniczenia wysylki do Polski.

**************************************
Wiadomość 3 z 8
ostatnia odpowiedź

Odp.: licytowanie przy braku wysyłki do PL

to sprzedawcy decyduja komu chca sprzedawac a nie ebay + wielu ustawia tylko wysylke krajowa bo w ogole nie biora wysylki zagranicznej pod uwage, nie spodziewaja sie, ze zagraniczny kupujacy znajdzie ich aukcje lub nie chce im sie sprawdzac i ustawiac koszt takiej wysylki

Wiadomość 4 z 8
ostatnia odpowiedź

Odp.: licytowanie przy braku wysyłki do PL

nosimlock
Użytkownik


to sprzedawcy decydują komu chcą sprzedawać a nie ebay + wielu ustawia tylko wysyłkę krajowa bo w ogóle nie biorą wysyłki zagranicznej pod uwagę, nie spodziewają się, ze zagraniczny kupujący znajdzie ich aukcje lub nie chce im się sprawdzać i ustawiać koszt takiej wysyłki



To nie chodzi oto czy ktoś z zagranicy kupi czy nie, ale moim zdaniem o koszty wysyłki.


W niektórych przypadkach mogą one wielokrotnie przewyższać wartość artykułu.


N.p. kupujesz jakiś gadżet za 2 euro a koszt wysyłki to powiedzmy 8 euro. Gdzie tu sens ?

Wiadomość 5 z 8
ostatnia odpowiedź

Odp.: licytowanie przy braku wysyłki do PL

Zmieniłem w panelu mój adres pocztowy - główny na niemiecki i jest już dobrze. Odbieram paczkę z niemieckiej przygranicznej poczty, więc wpisałem adres tej poczty.


 

Wiadomość 6 z 8
ostatnia odpowiedź

Odp.: licytowanie przy braku wysyłki do PL

ano taki ze gadzetow nie kupuje sie za granica 😉

Wiadomość 7 z 8
ostatnia odpowiedź

Odp.: licytowanie przy braku wysyłki do PL

 Załóż sobie e-bay z niemieckim adresem do wysyłki i nie będzie problemów z wysyłką opcję wirtualnego adresu oferuje firma Send-2 oni użyczają swojego adresu w Niemczech i jak paczka dotrze do ich magazynu w Niemczech to wysyłaja towar do Polski bezpośrednio do klienta istnieje u nich możliwość konsolicacji w celu redukcji kosztów. Fajne rozwiązanie w momencie kiedy sprzedający nie wysyła towaru zagranice.

Wiadomość 8 z 8
ostatnia odpowiedź