anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup na ebay i ochrona - czy jakaś jeszcze jest?

Prośba ponieważ dawno nie kupowałem przez ebay. Przy płatności pod przyciskiem mam banner "Money Back Guarantee". Jak to jest czy to mnie chroni w jakiś sposób jeżeli nie otrzymam towaru? Wcześniej PayPal działał tak, że dawał dostęp do środków dopiero po otrzymaniu przesyłki o ile się mylę.

 

Kupuje z ebay.co.UK, wartość 350 funtów, sprzedający 21 komenatrzy - stąd się zastanawiam. W płatności mam dwie opcje karta i paypal - na ten moment zaznaczona karta. 

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Zakup na ebay i ochrona - czy jakaś jeszcze jest?

Jestes chroniony na 100%. Jesli nie otrzymasz przesylki otworz spor a otrzymasz zwrot wplaty. Jesli otrzymasz nie to co powinienes otrzymac lub w stanie niezgodnym z opisem - otworz spore a otrzymasz zwrot wplaty.

 

 

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Zakup na ebay i ochrona - czy jakaś jeszcze jest?

Dzięki. Jeszcze tylko jedno pytanie, czy niezależnie jaki sposób płatności wybiorę? Mam tam dwa "PayPal" i "Credit or debit Card".

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Zakup na ebay i ochrona - czy jakaś jeszcze jest?

Wybierz Paypal bo wtedy  moga zabezpieczyc fundusze do czasu rozstrzygniecia sporu.

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Zakup na ebay i ochrona - czy jakaś jeszcze jest?

Jeszcze się zdziwisz, a figa z makiem jak wygrasz z eb, czy pp, jeśli dotyczy to Pana Świata z zagranicy., sama zobaczysz jak to działa.

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź