anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Zakupiłam torebkę w sklepie w USA. Przesyłka została nadana USPS dnia 11lutego.

 

Dostałam numer przesyłki abym mogła ją śledzić i wszystko szło dobrze do dnia 15 lutego kiedy to pojawiła się informacja :"Your item departed a transfer airport in Okecie, Warsaw, POLAND on February 15, 2015 at 5:12 pm. The item is currently in transit to the destination."

 

Od tego czasu nic. Cisza.

Sprawdzałam na stronie Pocztex-u i tam pisze tylko :

Nadanie przesyłki2015-02-11 02:07International Postal System
Wysłanie przesyłki2015-02-14 00:20

ISC LOS ANGELES CA (USPS)

 

Zero informacji, że jest w PL.

Dzwoniłam do Pocztex-u i chyba do urzedu celnego do działu przesyłek zagranicznych, ale tam powiedziano mi, że niemożliwe, że jest w Polsce, bo na lotniku może być max 3-4h, a potem idzie szybciutko do nich i oni tego samego dnia przekazują do dostarczenia.

 

Proszę napiszcie co mam teraz zrobić, bo boję się, że przesyłka zaginie.

Wiadomość 1 z 439
ostatnia odpowiedź
438 ODPOW. 438

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Mam podobnie - od 11.03.2017 tracking stoi na lotnisku Okęcie...

Wiadomość 11 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Zauważyłam, że jeżeli przesyłka po przylocie trafia na WER Warszawa, Customs clearance, to wówczas już na drugi dzień jest u mnie. Natomiast jeżeli jest WER Warszawa, Accepted in Poland to niestety czeka się bardzo długo, 20 dni lub więcej.

 

Prawdę mówiąc nie wiem jaka jest róznica i co o tym decyduje, bo nie wielkość przesyłki.Wściekły mężczyzna

Wiadomość 12 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

No właśnie po raz pierwszy mi się coś takiego trafiło. Z LA  do Turcji i potem na to Okęcie z którego niby 15 dni jest w drodze do WER Warszawa.

Wiadomość 13 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Wygląda na to, że jest zatem jakiś problem z tym "kanałem" transportowym - też mam przesyłkę LA - Turcja - Warszawa, która zniknęła na Okęciu, tylko tydzień później, bo 18.03.

NIe znam się za bardzo, ale wątpię, żeby na każdym lotnisku tranzytowym skanowano każdą jedną przesyłkę, logiczne wydaje się, że skanują jakiś zbiorczy kontener. Ciekawe, czy gdzieś po drodze z niego nie ubywa...

Albo PP traktuje przesyłki z Turcji iście priorytetowo...

Wiadomość 14 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Pozostaje nam chyba tylko czekać niestety. Dajcie znać tutaj jakby się u was coś w trackingu zmieniło.
Wiadomość 15 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Mam to samo, przesyłka z LA przez Turcję. Od 11 marca niby na Okęciu:

 

usps-tracking.png

 

Chyba więcej się nie skuszę na First-Class Mail...

Wiadomość 16 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Ciekawe - moja (jak pisałem na Okęciu 18.03) ruszyła w nocy i jest w cle...

Wasze z 11.03. jeszcze stoją? PP to jednak przedziwna instytucja. Ale chyba rozpakowali pocztę z Turcji, to moze wasze też zaraz pójdą dalej.

Moje (duże) doświadczenia z First Class Mail  są generalnie pozytywne. Odkąd jest traktowana jako polecona, nie ginie (wczesniej bywało różnie).

Z reguły czas jest przyzwoity, czasem super szybki (kilka dni), czasem są właśnie takie przestoje na WER Warszawa. Choć 9 dni od Okęcia do cła jeszcze mi się nie zdarzyło.

Jak mi na czymś BARDZO zależy, to wybieram Priority Mail, ale to już koło 40-50$. Aczkolwiek nie oznacza to, ze na pewno będzie szybciej niż First Class. 

Wiadomość 17 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Moja nadal stoi..
Wiadomość 18 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Moja nadal bez zmian. Tracking wygląda identycznie jak u tojkior.

Wiadomość 19 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Kolejny dzień bez zmian... No można się wq...ć.
Wiadomość 20 z 439
ostatnia odpowiedź