anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłka z USA utknęła - POMOCY =(

Zamówiłem otóż w sklepie G-FUEL.com pewną rzecz wraz z moim znajomym który regularnie kupuje jak ja rzeczy z tego sklepu.

Numer do trackingu mojego zamówienia (USPS): 

Mój: LX885338938US

Jego: LX885352245US

Doskonale wiem jaka jest sytuacja i że Nowy York ma teraz przerąbane, ale jakim cudem on swoją przesyłkę dostał, a moja dalej utknęła tu? =( 

March 24, 2020 at 11:17 pm

Processed Through Regional Facility

JAMAICA NY INTERNATIONAL DISTRIBUTION CENTER 

Ja zamówiłem swoją przesyłkę 18 Marca a on po mnie, 19 więc jakim cudem przeszło to do niego przez Niemcy szybciej, a moje zamówione wcześniej dalej jest w Nowym Yorku Bóg jeden wie kiedy stamtąd wyleci?

Co mogę zrobić w tej sytuacji? ;< 

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Przesyłka z USA utknęła - POMOCY =(

W porządku tylko jak nie ma możliwości sprawdzenia gdzie dokładnie jest moja paczka to jak mogę być spokojny gdy BARDZO mi na niej zależy, mój znajomy ją dostał a ja nie? 

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Przesyłka z USA utknęła - POMOCY =(

Moja, kupiona z USA 31 grudnia, nie dotarła do dziś. Ostatnia wiadomość dot. śledzenia przesyłki:

January 17, 2020, 3:40 pm
Processed Through Facility
MEXICO
Your item was processed through a facility in MEXICO on January 17, 2020 at 3:40 pm. The item is currently in transit to the destination.

Mam się pożegnać z paczką, czy jest nadzieja, że jeszcze się znajdzie?

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Przesyłka z USA utknęła - POMOCY =(

Ja także czekam na dwie przesyłki z USA, obsługiwane przez USPS, wysłane na początku kwietnia. Znalałem informacje, że USPS, przekazała cześć przesyłek do Europy (między innymi Polski), z drogi loniczej na morską. Płyną dwa transporty:

 

https://about.usps.com/newsroom/service-alerts/pdf/air-to-sea-diversion-in-effect.pdf

https://about.usps.com/newsroom/service-alerts/pdf/second-air-to-sea-diversion-in-effect.pdf

 

 

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Przesyłka z USA utknęła - POMOCY =(

Super to teraz cczuje się jak w okupowanej Europie 😛 

Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź