Paczka z USA

jezyca2510
Użytkownik

Witam, to znowu ja



Jak wiecie, zamówiłam maskotkę z USA o długości 50 cm dla mojego młodszego rodzeństwa. Wartość paczki to 173 zł wliczając koszty wysyłki. Dokładnie 3 tygodnie temu wysłano mi ją przez USPS First Class International Mail.  Słyszałam niepokojace wieści, że paczki mogą być okradane z zawartości, szczególnie u  nas.



Czy  ja mogę być pewna, że moja przesyłka dotrze bezpiecznie na miejsce przeznaczenia?



Jakie paczki najczęscięj giną?



Bardzo was proszę o szczere wypowiedzi, bo mój braciszek cały czas się wypytuje o maskotkę.

Wiadomość 1 z 20
ostatnia odpowiedź
19 ODPOW. 19

Paczka z USA

Paczka z USA

jezyca2510
Użytkownik

Niestety, nie zdążyłam otworzyć sporu

Wiadomość 12 z 20
ostatnia odpowiedź

Paczka z USA

a pisałem Ci we wcześniejszych wątkach, żebyś otworzyła spór, ale Ty za wszystkie skarby świata chciałaś tą paczkę, a tak jak paczka nie dojdzie nie masz już żadnych szans na odzyskanie kasy, pozstaje wystawie negatywa jeśli tylko zmieścisz się w 60 dniach od kliknięcia kup teraz

Wiadomość 13 z 20
ostatnia odpowiedź

Paczka z USA

jezyca2510
Użytkownik

No chyba chcę moją paczkę skoro prosze o pomoc. To takie dziwne?


Zresztą , to nie jest wina sprzedawcy , że nadal mojej paczki nie ma.

Wiadomość 14 z 20
ostatnia odpowiedź

Paczka z USA

Przykre ale prawdziwe:  twoja paczka zostala skradziona ale w zwiazku z tym ze zostala wyslana w sposob ktrory nie gwarantuje dostawy nie masz sposobu aby ja otrzymac lub otrzymac odszkodowanie. Zlodzieje  pocztowi o tym dobrze wiedza i hulaj dusza....


 


Lekcja na przyszlosc: zadaj i doplac za przesylke z ubezpieczeniem a takze otwieraj spor zawczasu.

**************************************
Wiadomość 15 z 20
ostatnia odpowiedź

Paczka z USA

jezyca2510
Użytkownik

Wybacz, ale nie bardzo rozumiem...Z twojej odpowiedzi wnioskuję,że  po to zamówiłam produkt,aby go nie otrzymać?


Ja na początku zadałam pytanie, nie wiem czy zauważyłeś... JAKIE PACZKI NAJCZĘŚCIEJ GINĄ Z JAKĄ ZAWARTOŚCIĄ?  Szczerzę wątpię , aby maskotka wzbudziłaby czyjeś zainteresowanie, zresztą jak wytłumaczysz fakt, że ludzie zamawiają zza granicy drogie sprztęty i nie wszystkie są kradzione, spójrz na wypowiedź olifant-14 na moim wątku.



Powiesz mi, że to najzwyklejszy na ŚWIECIE pech?

Wiadomość 16 z 20
ostatnia odpowiedź

Paczka z USA

wymiekam, brak slow 😄

Wiadomość 17 z 20
ostatnia odpowiedź

Paczka z USA

Pamiętajmy, że paczka z USA może zostać ubezpieczona 🙂 Darmowe ubezpieczenie do wysokości 100$ USPS oferuje dla paczek Medium Flat Rate:)

Wiadomość 18 z 20
ostatnia odpowiedź

Paczka z USA

 
Wiadomość 19 z 20
ostatnia odpowiedź

Paczka z USA

 
Wiadomość 20 z 20
ostatnia odpowiedź