anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczka niezapłacona ale ma status wysłanej

damhem-79
Użytkownik
Witam mam problem jak w temacie, kupiłem coś, ale zanim doszło do płatności dałem próśbę o anulowanie, było to w piątek, natomiast w niedzielę rano otrzymałem informację że anulowanie nie zostało przyjęte gdyż paczka została wysłana, o co w tym chodzi, za paczkę nie zamierzam płacić, i jak to możliwe że w niedzielę rano ktoś wysłał w Niemczech paczkę
Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Paczka niezapłacona ale ma status wysłanej

damhem-79
Użytkownik
Dodatkowo dostałem taka odpowiedź o ebay:
"Rozumiem Twoje obawy dotyczące przedmiotu. Rozumiem znaczenie tego problemu dla Ciebie. Dziękuję za kontakt i podanie pełnych informacji. Proszę się nie martwić; Z pewnością pomogę ci w tym.

 

Aby ci pomóc, sprawdziłem szczegóły i stwierdziłem, że zainicjowana sprawa anulowania transakcji została otwarta 29 stycznia 2021 r. I wydaje się, że sprzedawca wysłał przedmiot bez Twojej zgody lub czekając na płatność, przez co nie udało się pomyślnie anulować przypadku anulowania transakcji .

 

W takim przypadku nie musisz się martwić, jeśli otrzymasz przedmiot, możesz zwrócić przedmiot prosząc sprzedającego o adres zwrotny lub zachować go przy sobie i uznać za anulowany, ponieważ w przypadku anulowania transakcji zawsze sugerujemy sprzedającemu, aby obustronnie anulował zamówienie po odpowiedniej konsultacji z kupujący, aby uniknąć nieuzasadnionych przypadków lub informacji zwrotnych dotyczących transakcji od kupującego. Ze względu na surowe ograniczenia nałożone przez Unię Europejską nie będziemy w stanie skontaktować się ze sprzedawcą w Twoim imieniu."

Jak mam to wszystko rozumieć

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

Paczka niezapłacona ale ma status wysłanej

Sprzedawca przedwczesnie wyslal. Teraz poczekaj, gdy otrzymasz przesylke, odeslij na koszt sprzedawcy.

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Paczka niezapłacona ale ma status wysłanej

damhem-79
Użytkownik
Czyli nic się nie stanie jak powiedzmy przez przypadek odbiorę paczkę? Chodzi mi o to że w domu jest kilka osób I zawsze ktoś może odebrać. To czy wtedy też mogę iść na pocztę i odesłać?
Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Paczka niezapłacona ale ma status wysłanej

damhem-79
Użytkownik
I dodatkowo co jeśli sprzedawca nie przyjmuje zwrotów
Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Paczka niezapłacona ale ma status wysłanej

Jeśli nie przyjmuje to paczkę możesz zatrzymać domyślnie traktując ją jako podarunek
Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź