anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opłacona z góry paczka, wysłana za pobraniem

Witam,

 

11 grudnia 2014 kupiłem na ebay.de telefon komórkowy. Za przedmiot zapłaciłem z góry kwotę + koszty przesyłki. Przez ok. miesiąc sprzedawca się nie odzywał (nie odpisywał na maile i nie odbierał telefonu). Pomyślałem, że może opóźnienia wynikają z okresu światecznego. W koncu moja cierpliwość się skończyła i otworzyłem spór na Ebay. Po tym czasie zaczął odpowiadać na maile. Niestety niesamowicie przedłużał czas wysyłki. Odpisał mi, że rzekomo wysłał na zły adres i paczka wróciła. Z tego powodu dodatkowo musiał zapłacić za przesyłkę "2x 16€". 22 stycznia w końcu wysłał i podał mi nr przesyłki na DHL. Dzisiaj (23.01) zauważyłem wpis na stronie kueriera "Paket ins Ausland mit Nachnahme". Czy to oznacza, że paczka została wysłana za pobraniem (mimo, iż z góry za wszystko zapłaciłem)? Na prawdę, nie chce płacić za czyjeś błędy i nie interesuje mnie, że zapłacił dodatkowo "2x 16€". Jak w tej sytuacji mam postapić? Czy Ebay zwraca pieniądze za takie "przekręty"? A może nie odbierać paczki i zgłosić całą sprawę na policję? Szczerze, to po tak długim oczekiwaniu i tym, że sprzedawca dostał w międzyczasie negatywa za niewysłany telefon, boję się czy w paczce nie będzie tego co zamawiałem. Jak byście postąpili na moim miejscu?

Wiadomość 1 z 1
ostatnia odpowiedź
0 ODPOWIEDZI 0