anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak można namierzyć gdzie jest przesyłka bo już nerwowo nie wyrabiam.

19avatar77
Użytkownik
Witam
Ostatnio skusiłem się na zakup na e-bayu z zagranicy. Pierwszy raz i zapewne ostatni. Pomijając fakt , że wręcz wyżebrałem wysłanie towaru po ponad miesiącu od wpłaty kasy po wysłaniu ponaglających maili i czytaniu pięknych odpowiedzi jakie to wysyłający ma straszne problemy z pogodą, która uniemożliwia mu wysłanie i inne tego typu tłumaczenia. Sprzedający gwoli ścisłości ma 100% pozytywów??? zanim nie wygrałem aukcji korespondencja z nim była sprawna i sprawiał wrażenie kompetentnego. Ale do rzeczy, podobno wygrany przedmiot został wysłany, USPS'em Priority International. Mam numer do śledzenia przesyłki, który od 9 marca 2010 pokazuje "Acceptance FISHKILL NY 12524 03/09/10 5:38pm" i dalej nie wiadomo co z tą paczka się dzieje.
Dzwoniłem już od dwóch dni do Wa-wy na pocztę bo wyczytałem tu na forum żeby tam szukać paczek z USA. Odpowiedzi jakie uzyskałem są skrajnie różne. Na listownych dowiedziałem się ze paczka zawitała do kraju 10 marca o 17.00 i żebym zadzwonil do paczkowego dla dalszych nformacji. Na paczkowym nic nie wiedza, dodatkowo pocieszyli mnie, że ta paczka to ekonomiczna i mogę sobie pomarzyć o tym że będę wiedział co się z nią dzieje!!!! (jakaś kpina). Docelowo paczka ma dojść do Gdańska. Na pocztexie po wpisaniu nr. tracking'owego nic, brak informacji. Sprzedający zapewniał mnie, że wyśle paczkę tak, że będzie ubezpieczona i będę mógł ja śledzić on-line, kolejna bzdura jak się okazuje jaką od niego usłyszałem. Czy ktoś mi może poradzić jak można się dobrać do informacji gdzie to może być? Najgorsze, to droga gitara i chciałbym już opłacić te wszystkie zakichane cła i vaty i odebrać ten towar. Po tym jakie opinie można wyczytać na temat Poczty Polskiej to żałuję, że się zdecydowałem na ten zakup. Szkoda nerwów po prostu.
Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Jak można namierzyć gdzie jest przesyłka bo już nerwowo nie wyrabiam.

09quincy09
Użytkownik
Paczka pewnie leży w urzędzie celnym w Warszawie, bo jak widzę cena to grubo ponad 1000$ Ale bardzo możliwe, że jeszcze nie doszła do Polski, z USA idą co najmniej 7 dni.
Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Jak można namierzyć gdzie jest przesyłka bo już nerwowo nie wyrabiam.

co do wyszukiwarki pocztexu to niestety testują nową wyszukiwarkę i ta jest niestety do doopy, bo nic nie rejestruje.

masz i zapisz sobie na przyszłość te numery one dotyczą tylko zagranicy

225481196 - sekcja reklamacji

225481356 - sortownia w Wa-wie

w pierwszej kolejności spróbuj na ten drugi, możesz dzwonić 24 godziny na dobę, oprócz niedzieli
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Jak można namierzyć gdzie jest przesyłka bo już nerwowo nie wyrabiam.

Pomijając fakt , że wręcz wyżebrałem wysłanie towaru
Otwarty spór można zawsze zamknąc.....
Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Jak można namierzyć gdzie jest przesyłka bo już nerwowo nie wyrabiam.

danutadanuta10
Użytkownik
Jest to temat bardzo przykry , gdyż paczki ekonomiczne mają jakąś dziwną tendencję do znikania i to już na terenie Polski . Znalezienie takiej paczki jest nie możliwe. Wszyscy nic nie wiedzą i o cierpliwość proszą . Wysyłałam przesyłki z Anglii i niestety nie dotarły . Pieniądze za towar musiałam zwrócić i ni towaru ni pieniędzy !!!!
Marny biznes ! NIE WYSYŁAĆ i NIE KUPOWAĆ NIC PRZESYŁKĄ EKONOMICZNĄ !!!! SZKODA ZDROWIA KUPUJĄCYCH I SPRZEDAJĄCYCH.
Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź