Ebay.co.uk

matryks09
Użytkownik
Witam , mam pytanie co do ebay.co.uk , czy ludzie wysylaja chetnie z tamtad do polski?Bo jak narAZIE napisalem do 3 kolesi i "only uk".

Nie wiem w czym oni maja problem.POwiedzcie mi jak wy kupujecie na ebayu , ze wam wysylaja.
Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Ebay.co.uk

Kupuj u tych ktorzy wysylaja. Pytaj tez przed zlozeniem oferty ile policza za wysylke do Polski aby uniknac poznej niespodzianek w postaci prosby o doplate.

Popros tez o wysylke z numerem do sledzenia (tracking number) aby uchronic sie przed zaginieciem przesylki na poczcie (ok. 10% przesylek zwyklych ginie) czy nawet przed nieuczciwym sprzedawca.

Mozesz tez poprosic kogos kogo znasz w UK o przyjecie dla ciebie paczki i przeslanie do Polski ale to troche skomplikowane ...wiec lepiej znajdz sprzedawce ktory wysyla.
Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Ebay.co.uk

ja kupuję tylko w UK i jeszcze w żadnym innym nie kupowałem

jeśli nie wysyła to pytam się czy wyśle, że bardzo mi na tym przedmiocie zależy oraz pytam się ile kosztuje przesyłka rejestrowana czyli signed for

zalezy co chcesz kupić

kupuj u sprzedawców którzy mają konto firmowe, mają od 3000 wzwyż komentarzy (choć Ci o mniejszym dorobku również wysyłają), tacy napewno wysyłają nie tylko na Europę jak i cały świat

zależy co chcesz kupić
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź