anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego są usuwane negatywne komentarze wystawione zagranicznym kontrahentom?

Witam.

 

Może ktoś będzie mądry i odpowie mi na nurtujące mnie pytanie.

 

jak to możliwe że wystawione negatywne komentarze użytkownikom zostały usunięte w całości, dodam że nie było tam wulgaryzmów.

 

z pierwszym cwaniaczkiem - zarzuciłem mu nie uczciwość po wystawieniu komentarza nagle oddał pieniądze , a za 20 minut już miał usunięty komentarz.

 

z drugim - wysłał mi przedmiot który miał być nowy - dojechał do mnie uszkodzony napisałem nie odpisał , wystawiłem negatywny komentarz o bardzo kultularnej treści " Przedmiot doszedł uszkodzony , reszta pozytywnie"

 

Też został usunięty....

 

To już jest śmieszne - wychodzi na to że mogą nas uszukiwać itp , i żadna kara ich nie spotka nawet w postacji Negatywnej opini.

 

 

 

Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

Dlaczego są usuwane negatywne komentarze wystawione zagranicznym kontrahentom?

Ja miałam podobnie,

kupiłam głośniki na ebay.co.uk, ale po otrzymaniu ich miały "uszkodzenia formiru" na drewnianej obudowie (specjalista stwierdził że towar nie uległ uszkodzeniu w transporcie) odzyskałam po miesiącu "walki" na paypalu otrzymałam zwrot cześci kasy ALE chciłam otrzymac towar "w stanie idealnym" o którym zapełniał mnie sprzedawca przed kupnem i po zakupie,

 

wystwiłam komentarz negatywny - ostrzegawczy i został usuniety - obsługa ebay PL przywracała komentarz -> UK go usuwała, usuneli i nie WYJAŚNILI dlaczego komentarz ZNIKNĄŁ

gość wystawiał elektronikę i chciałam ostrzec potencjalnych kupujacych o RACZEJ ODBIORZE OSOBISTYM a nie zakupie na odległość nie mówimy tu o 5 złotych 😕 a o 10tys złotych

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Dlaczego są usuwane negatywne komentarze wystawione zagranicznym kontrahentom?

Dlaczego są usuwane negatywne komentarze wystawione zagranicznym kontrahentom?

Ja miałam podobnie,

kupiłam głośniki na ebay.co.uk, ale po otrzymaniu ich miały "uszkodzenia formiru" na drewnianej obudowie (specjalista stwierdził że towar nie uległ uszkodzeniu w transporcie) odzyskałam po miesiącu "walki" na paypalu otrzymałam zwrot cześci kasy ALE chciłam otrzymac towar "w stanie idealnym" o którym zapełniał mnie sprzedawca przed kupnem i po zakupie,

 

wystwiłam komentarz negatywny - ostrzegawczy i został usuniety - obsługa ebay PL przywracała komentarz -> UK go usuwała, usuneli i nie WYJAŚNILI dlaczego komentarz ZNIKNĄŁ

gość wystawiał elektronikę i chciałam ostrzec potencjalnych kupujacych o RACZEJ ODBIORZE OSOBISTYM a nie zakupie na odległość nie mówimy tu o 5 złotych 😕 a o 10tys złotych

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Dlaczego są usuwane negatywne komentarze wystawione zagranicznym kontrahentom?

No właśnie ...

 

I gdzie tu sprawiedliwość ?

 

Jak nie nasza obsługa usuwa bo niby są nie kultularne , to usuwają inni ... eh...

 

 

Mam nauczkę teraz mam stałych kontrahentów i tylko od nich biore przynajmniej mam pewność że dostanę pełnowartościowy towar.

 

 

 

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź