anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak dostarczenia przedmiotu, brak informacji od sprzedającego - oszust ?!

Mam problem. 

Kupiłem logo do auta na aukcji z UK. 

 

 

http://www.ebay.pl/itm/Supercharged-3D-Metal-Red-Script-Front-Grill-Badge-Emblem-Land-Rover-Audi-Lex...

 

Zamówione 2.07.2017. 

Tego samego dnia sprzedający wystawił mi już komentarz - fakt, pieniążki dostał od razu via płatność kartą za pomocą paypal, z podaniem adresu email, ale na koncie paypal tych transakcji nie widać. 

 

Paczka miała być między 13 a 17.07 i do dziś nic nie ma.

 

Do sprzedawcy wysłałem kilka maili  - brak odpowiedzi. 

Po pierwszym zaznaczył że kupiłem przedmiot przez pomyłkę, odrzuciłem tą prośbę pisząc, że to nie była pomyłka i że chcę ten przedmiot - bo taka jest prawda. 

 

Od tamtej pory wysłałem kilka maili via ebay oczywiście wysyłając ich kopię również do siebie. 

 

Mam niby numer przesyłki:

 

Numer przesyłki międzynarodowej:

UPAAA000000230892098

Przewoźnik:

Multiple Carriers
 
Ale na pasku postępu nie ma nic, tak jakby paczka w ogóle nie wyszła. 
 
Jak próbuję zrobić zgłoszenie że nie dostałem tego towaru, ebay usilnie przekierowuje mnie na podstronę paypal, gdzie wyświetla się bład. 


 

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Brak dostarczenia przedmiotu, brak informacji od sprzedającego - oszust ?!

Kontaktowales sie z obsluga klienta paypal, aby wyjasnic brak info o platnosci na koncie paypal?

Mozna telefonicznie i to chyba najlepsza opcja kontaktu z nimi.

 

Wg http://pages.ebay.pl/help/buy/item-not-received.html 

 

Jeśli bezpośredni kontakt ze sprzedawcą nie przyniesie efektu, otwórz spór (sprawę) w:

Centrum rozstrzygania PayPal, jeśli zapłaciłeś(łaś) poprzez PayPal

 
wiec gdzie dokladnie eBay cie przekierowuje i pojawia sie blad?
Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Brak dostarczenia przedmiotu, brak informacji od sprzedającego - oszust ?!

zaloguj sie na ebay.com, przy transakcji , po prawj rozwinie sie lista, kliknij ze reklamujesz zakup

 

na .pl nie zawsze to dziala

 

 

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Brak dostarczenia przedmiotu, brak informacji od sprzedającego - oszust ?!

Wysyklka nastapila przez Global Shipping 

 

http://pages.ebay.pl/help/buy/shipping-globally.html#tracking

 

ten numer co masz to jest wew. numer Ebay dla Global Shipping.

 

Sledzenie jest nieistniejace. jeszcze. Zawiadomia o dostarczeniu a tymczasem otworz spor - na Ebay.uk lub ebay.com 

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Brak dostarczenia przedmiotu, brak informacji od sprzedającego - oszust ?!

pisza tak na Ebay.com - zobacz czy cos tam jest

 

 

How do I track my package?

When an item is purchased via the Global Shipping Program, you'll receive an email letting you know the item has shipped from the Global Shipping Center. The email will have a universal tracking number, beginning with 'UPAAA00000'. You can also find this tracking number in your My eBay and on the Order Details page for the item. With this number, you can track the package from the time the item ships from the Global Shipping Center to the time it reaches your buyer. Here's how to find this tracking number in My eBay:

  • Go to My eBay.
  • Click the 'Purchase Histor' link on the left side of the page.
  • Locate the item, and then click the tracking number link under the item title.
  • From the Purchase History, click on 'more actions' to the right of the item's title.
  • Click on 'View order details' from the drop-down menu. Above the title, you will see the estimated delivery date and the status of the delivery (if there's a tracker number uploaded).
Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź