anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

witam, mam problem a mianowicie weryfikacja konta

juz drugi raz prosza o weryfikacje konta na ebay.com... o co chodzi? mam tam wystawione aukcje i dopiero ta weryfikacja wyskakuje przy tym jak chcialem poprawic przedmiot

Wiadomość 1 z 8
ostatnia odpowiedź
7 ODPOW. 7

witam, mam problem a mianowicie weryfikacja konta

juz ok!! za pierwszym razem musialem dzwonic a teraz samo sie odblokowala... ciekawe dlaczego tak?.

Wiadomość 2 z 8
ostatnia odpowiedź

witam, mam problem a mianowicie weryfikacja konta

no i znowu ten sam problem... czy ktos wie o co chodzi?

Wiadomość 3 z 8
ostatnia odpowiedź

witam, mam problem a mianowicie weryfikacja konta

taki komunikat



To confirm your identity, please call Customer Support at 00800 200 90 200 (połączenie bezpłatne) w godz. 08:00 - 18:00 7 dni w tygodniu and mention this security code:xxxxxxxxxxxxxxx

Wiadomość 4 z 8
ostatnia odpowiedź

witam, mam problem a mianowicie weryfikacja konta

no zadzwoń i się dowiesz o co im kaman, tu Ci nikt nie pomoże


 


tylko wykręcaj numer włącznie z tymi dwoma zerami na przodzie i a nast. im podasz ten kod


 


a na przyszłość nie odpowiadaj sobie sam w poście, bo możesz w ogóle nie uzyskać odpowiedzi 🙂

Wiadomość 5 z 8
ostatnia odpowiedź

witam, mam problem a mianowicie weryfikacja konta

Jedyne co mi przychodzi w tej chwili na myśl to pytanie, czy czasami nie korzystasz z kilku komputerów, laptopa z innym IP etc?



Trafiało mi się coś podobnego na samym początku działalności, kiedy na zmianę logowałem się np. z komórki i ze stacjonarnego.

Wiadomość 6 z 8
ostatnia odpowiedź

witam, mam problem a mianowicie weryfikacja konta

nie zadzwonilem do nich bo jest teraz ok, moze to byl jakis zwykly blad:) korzystam z kilku kompow...


ps dzieki

Wiadomość 7 z 8
ostatnia odpowiedź

witam, mam problem a mianowicie weryfikacja konta

... w takim razie jestem na 90% pewien, że to o to chodzi.



Logujesz się z innego IP - system zostaje zaalarmowany. Ktoś mógł Ci konto podkręcić i stąd te prośby o ponowną weryfikację.



Miałem tak samo, na samym początku. Później chyba IP logowań zostały gdzieś zebrane i od jakiegoś czasu problem zniknął (faktycznie było to nieco irytujące, ale generalnie popieram ten pomysł - mniejsze ryzyko 🙂 ).

Wiadomość 8 z 8
ostatnia odpowiedź