anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nie udziele juz zadnej wypowiedzi na tym forum

Żegnam sie tym forum, bylem tutaj i aktywnie pomagalem od 2007 roku, a odkad wprowadzili nowe forum, wzieli sie za moderacje, teraz to juz nic w tym forum nie mozna linkowac, nie mozna podawac cennych informacji e-mail np. do informacji celnej, juz nie wspomne o aktywnych aukcjach serwisu ebay

 

Dlaczego nie bylo moderatorow przed powstaniem nowego forum. Wtedy byl cyrk na kolkach i nikt nie zwracal na to uwagi.

 

Dlatego rok temu stworzylem swoj wlasny fan pejdz na fejsbjuku, zapraszam serdecznie, nie podam tutaj nazwy bo zapewne zaraz usuna to on brzmi po angielsku jak dwa slowa golic wymiana pisane razem

 

Pozdrawiam pomocny772007

 

 

 

 

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Dot.: nie udziele juz zadnej wypowiedzi na tym forum

Dzieki za info i do zobaczenia
Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Dot.: nie udziele juz zadnej wypowiedzi na tym forum

Powodzenia.

 

Ja też się ograniczyłem do wypowiedzi. Coraz gorzej.

 

PS: Ostatnio na odpowiedz BOKu musiałem czekać 4 dni (a niby czas oczekiwania to 24-48h). Coraz gorzej.

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Dot.: nie udziele juz zadnej wypowiedzi na tym forum

Spoko, daję radę, mam ponad 180 lajków więc jest git 🙂

 

ale ja tu w innej sprawie, ja czegoś nie ogarniam, to na stronie ebay polska na fejsbjuku, można pisać co się chce i podawać co się chce, a tu nie można nic 😜

 

jeżeli ktoś chce mnie odwiedzić na moim fan pejdżu na fejsbjuku to tam się znajduje link 😜 na priva mozecie również walić drzwiami i oknami 🙂

 

pozdrawiam pomocny772007 i nie tylko

 

 

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Dot.: nie udziele juz zadnej wypowiedzi na tym forum

ale telefon juz dziala wiec niema co rozpaczac:)
Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź