nie mogę kupić

witam , załozylem konto na ebay, paypal na ktorym powiazałem rachunek bankowy ,kartę kredytowa poddałem sie weryfikacji konta i nadal nie moge kupic na ebay eu - pojamia mi sie przy zakupie sie komunikat :

 
  • Vos privilèges d'achat sont temporairement restreints.

    Pour l'instant, vous devez effectuer vos achats à l’aide du panier eBay et payer immédiatement au moment de la finalisation de l'achat. Toutes les annonces au format Prix fixe ou avec l'option Achat immédiat vous offrent cette possibilité grâce au bouton Ajouter au panier. Si le bouton Ajouter au panier n'est pas disponible, recherchez une annonce qui propose cette option.

    {e56093-888297x}
 
 o co kaman?
Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

nie mogę kupić

masz ograniczoną możliwość kupowania , (nie wiem z jakiego powodu) 

z komunikatu masz informacje że możesz kupić przez koszyk. 

 

 

 

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

nie mogę kupić

prawdopodobnie zerowy dorobek jest powodem ograniczenia.

 

Sa oszusci ktory zakladaja krotkotrwale konta aby wyludzic towar - stad to ograniczenie

**************************************
Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

nie mogę kupić

No tak, ale jak mam rozpocząć dorobek zakupowy jak nic nie moge kupić ??

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

nie mogę kupić

Spróbuj dokonać zakupu tego samego przedmiotu poprzez interfejs innego eBay np. .com albo co.uk

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

nie mogę kupić

Witam
Mam ten sam problem
Nie mam komentaży, bo nic nie kupiłem, bo nie mogę nic kupić.
Próbowałem kupić coś od polskiego sprzedawcy - też nie mogę  :(
Korespondencja z doradcą była długa, zrobiłem wszystkie rzeczy (m.in. usunąłem potencjalne przeszkody), które mi sugerowano i nic się nie zmieniło.
Niedość tego-jak pomysły doradcy się skończyły przestał odpisywać na maile pomimo późniejszego upominania się o odpowiedź.
Może ktoś uporał się w jakiś sposób z tymi problemami ??
Mam duże obawy czy już jak kupię coś i będzie jakiś problem to, czy też nie zostanę zignorowany i pozostawiony samemu sobie bez żadnej pomocy.
Pozdrawiam.

Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź