anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

kupujący dokonał zwrotu , otrzymał pieniądze a nie odesłał zakupionych przedmiotów

Oszustwo tylko kupującego czy  również ebay

Sprzedałem do usa 2 silniki za 150$ i 35 za przesyłkę.

Nowe sprawdzone , lecz wymagające do pracy sterownika.

Klient stwierdził że nie działają, po podłączeniu , że coś się zadymiło i chce zwrócić.

Nie zgodziłem się , proponując gratis odpowiednie moduły umożliwiające działanie silników.

Również się nie zgodził. Otworzył spór , zabrali z konta pełną kwotę czyli 185$ , a silniki nie zostały odesłane, nie otrzymałem również zwrotu prowzji.

Czy można  jeszcze coś zaradzić

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

Dot.: kupujący dokonał zwrotu , otrzymał pieniądze a nie odesłał zakupionych przedmiotów

Raczej już nic. Ew. monitoruj czy ten kupujący lub ktoś nie wystawił czasem tych silników na sprzedaż.

 

Tu (i na innych marketplacach zresztą też) oczekują, że w takich przypadkach sprzedawca załatwi kupującemu możliwość zwrotu / odesłania towaru do siebie

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Dot.: kupujący dokonał zwrotu , otrzymał pieniądze a nie odesłał zakupionych przedmiotów

Raczej już nic. Ew. monitoruj czy ten kupujący lub ktoś nie wystawił czasem tych silników na sprzedaż.

 

Tu (i na innych marketplacach zresztą też) oczekują, że w takich przypadkach sprzedawca załatwi kupującemu możliwość zwrotu / odesłania towaru do siebie

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź