anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak sprawdzic jak mam email, pomocy

monic0927
Użytkownik
witam wszystkich, mam problem, chcialam sprawdzic jaki mam email na koncie ebay, weszlam na dane personalne (dawno nie uzywalam tego konta) i kliknelam edycja a on mi chce od razu zmienic adres email, nie chce zmieniac bo mialam tam pewne informacje, pokzauje mi tylko jakis skrot (a...w@o2.pl) nie moge sobie calosci adresu przypomniec, nie powinno tak byc, jestem u siebie na swoim koncie i za cholere nie moge sprawdzic calosci emaila, a moze to gdzies indziej sie sprawdza
moze wiecie gdzie? dziekuje z gory
pozdrawiam
Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

jak sprawdzic jak mam email, pomocy

moze napisz do obslugi klienta...?
Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

jak sprawdzic jak mam email, pomocy

monic0927
Użytkownik
tak zrobie, dzieki
a swoja droga to dziwne, ze nie widze swojego adresu email w calosci tylko w jakims dziwnym skrocie, przeciez jestem na swoim wlasnym koncie
dzieki jeszcze raz
Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

jak sprawdzic jak mam email, pomocy

Logujesz się do konta :otwiera się strona konta ,trzy zakładki klikasz konto, otworzy się następna strona po lewej jest tabelka (Widoki strony Mój eBay ) klikasz informacje osobiste i po zawodach .
Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

jak sprawdzic jak mam email, pomocy

Inny sposób na znalezienie adresu to po zalogowaniu klikasz w koncie wiadomości .skrzynka odbiorcza znajdź wiadomość od ebay i otwórz ją w niej pod szarą kreską jest mail na który ebay wysłał też tą wiadomość
Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź