czy to oszustwo

monika.wojciechowska
Użytkownik

Witam


Kupilem przedmiot, zaplacilem i ktos skasowal swoje konto.


Po skasowaniu konta zniknęły szystkie dane zakupu z mojego konta.


Wnioskuje ze to oszustwo.


Co mozna zrobic jezeli koles jest z Polski, ebay pewnie nie chroni kupujacych?


Wiadomość 1 z 8
ostatnia odpowiedź
7 ODPOW. 7

czy to oszustwo

Jeżeli zapłaciłeś przez PayPal otwórz jak najszybciej spór w centrum rozstrzygań.

Przelew ... radzę zgłaszać na policję.

Wiadomość 2 z 8
ostatnia odpowiedź

czy to oszustwo

tu nie m,a znaczenia czy koleś z Polski czy z Wysp Bahama paypal chroni zarówno kupujących i sprzedających.

ale jest pytanie czy płaciłeś paypalem, bo jesli nie to jak radzi kolega powyżej udać się na policję -:)

na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 3 z 8
ostatnia odpowiedź

czy to oszustwo

monika.wojciechowska
Użytkownik

a jaki znaczenie ktoś oszukal dzieki portalowi, Pani po raz drugi zalozyla konto i oszukala ludzi a ebay nato pozwala bo liczy sie tylko zarobek ich zasranym obowiazkiem jest zglosic oszustwo

Wiadomość 4 z 8
ostatnia odpowiedź

czy to oszustwo

monika.wojciechowska
Użytkownik

nawet nie moge do nich nic napisac bo sa zabronione slowa "oszustwo" mam nadzieje ze wam tez sie trafi to zobaczycie jak sie na was wypna na allegro sprawa jest prosta do 10000 pln jestem chroniony bez znaczenia jak place

Wiadomość 5 z 8
ostatnia odpowiedź

czy to oszustwo

Akurat Allegro nie jest nigdy zainteresowane by pomóc !
Pytanie juz się pojawiło czy płatność odbyła się Paypalem , jesli tak nie ma stresu zwróca w 100% , jeśli nie to nauka by kupowac u sprzedawców którzy nie przyjmuja płatności Paypal. 

Wiadomość 6 z 8
ostatnia odpowiedź

czy to oszustwo

4891darkangel
Użytkownik

monika.wojciechowska co ty opowiadasz. Allegro za każdym razem przy otworzeniu sporu odpowiada że nie jest stroną w konflikcie i żeby zgłosic sie na policję (miałem to juz 3 razy więc wiem).


Co do zgłoszenia na policję to na wiele również nie liczcie, ja im wszystko podałem łącznie z kontem bankowym oszusta a po 8 miesiącach otrzymałem odpowiedz że sprawcy nie znaleziono.


Najlepsza rada - przelew tylko i wyłącznie przez paypal

Wiadomość 7 z 8
ostatnia odpowiedź

czy to oszustwo

4891 darkangel masz w 100% rację,

najlepsze jest to na allegro sprawa jest prosta do 10000 pln jestem chroniony bez znaczenia jak place

chyba sam nie wiesz co piszesz 😄

na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 8 z 8
ostatnia odpowiedź