Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Naliczanie sprzedanych artykułów

Witam, Mam takie dosyć banalne pytanie, zauważyłem że na nie których aukcjach sprzedający ma wystawione zaużmy 10 produktów z tego 5 sprzedanych, wchodzac w sprzedane artykuły widnieje data np. tzy miesiące wstecz a jak wiemy aukcjia może trwać najdł...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 61 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Automatyczne wznawianie aukcji

Witam, Proszę o informację jak automatycznie wznowić aukcję na której są już sprzedane przedmioty tak aby zachowały się i były widoczne sprzedane oferty. Trzeba skorzystać z preferencji automatyzacji? Pozdrawiam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1052 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z niemieckim ebayem. Prosze o pomoc

Witam Mam zalozone na firme konto na ebayu niemieckim. Próbuje wystawic aukcje, na końcu dochodze do etapu sprawdz swoje dane, wszystkie dane sie zgadzają wiec klikam dalej i wyskakuje komunikat wprowadz poprawne imie i nazwisko. Imie i nazwisko ktor...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 46 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wyszukiwanie na stronie Moj eBay

Witam i prosze o pomoc. Sprzedaje kilkaset przedmiotow w sklepie eBay i problem polega na tym, ze kiedy sprzedam jakis przedmiot poza serwisem eBay i chce usunac z listy ten obiekt to musze go odnalezc "recznie" sposrod wszystkich wystawianych. Czy n...

Zwrot prowizji

Witam, Czy moglby mi ktos powiedziec gdzie moge zrobic zwrot prowizji z aukcji? Dzieki wielkie i pozdr.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 32 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Tworzenie aukcji, lista rozwijana

Witam! Czy mógłby ktoś z Was mnie poinstruować jak stworzyć w aukcji listę rozwijaną tak jak np. tutaj: http://www.ebay.pl/itm/New-Mens-Nike-Just-It-T-Shirt-Red-White-Black-All-Sizes-RRP-25-/280968050380?pt=UK_Men_s_T_Shirts&var=&hash=item8712d6fd32#...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 312 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Adres nadania - jak zmienic?

Witam, Problem dotyczy: Adres nadania przesyłki: Adres, z którego wysyłasz przesyłki No wiec zmienilem adres glowny, wchodze w Moj eBay, klikam na adresy o moge edytowac jedynie adresrejestracyjny i podstawowy adres wysylkowy, ale nie mam opcji edycj...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 830 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czy można zablokować określonego kupującego?

Witam, mam pytanie. Czy można zablokować określonego kupującego na ebay-u? Kolo żada zwrotu kasy i wymyśla bajki o wadach produktu, który został sprawdzony przez producenta i mój personel wysyłkowy.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 63 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czy można zablokować określonego kupującego?

Witam, mam pytanie. Czy można zablokować określonego kupującego na ebay-u? Kolo żada zwrotu kasy i wymyśla bajki o wadach produktu, który został sprawdzony przez producenta i mój personel wysyłkowy.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 72 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czy można zablokować określonego kupującego?

Witam, mam pytanie. Czy można zablokować określonego kupującego na ebay-u? Kolo żada zwrotu kasy i wymyśla bajki o wadach produktu, który został sprawdzony przez producenta i mój personel wysyłkowy.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 25 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Help :) heh ko0mentarze

Potrzebuje komentarzy Oto aukcje:http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=170934501983&ssPageName=STRK:MESE:IThttp://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=170934500536&ssPageName=STRK:MESE:IThttp://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 63 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wycofywanie aukcji - niekompetencja pracowników eBay.pl

Jakiś czas temu wycofano mi aukcję (ze względu na łamanie regulaminu) ze starymi (z lat 1910-1920) znaczkami reklamowymi. Na znaczkach były vibratory - przyrzady do masowania skroni i mięśni, na pięknych ilustracjach ludzie byli ubrani po sama szyję,...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 35 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem kupującym i płatnością eBay

Mam nadzieję, że w dobre miejsce wrzuciłem temat. Sprzedałem przedmiot do USA. Po 3 tygodniach kupujacy napisał do mnie że do tej pory nic nie dostał itd itd. I zgłosił mnie do eBaya o całkowity zwrot pieniędzy z powodu nieotrzymania przesyłki. eBay ...