Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Poszkodowani przez Paypal

Witam, prosze o kontakt sprzedawców - firmowych poszkodowanych przez Paypal w celu założenia zbiorowego pozwu przeciwko działaniu tej firmy. Z początkiem grudnia rozpocząłem działalność na ebay.de. Zaczęło się ładnie ale 7-go Paypal wyrzucił mi wszys...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1209 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

nieuczciwy kupujący

Sprzedałem nowy telewizor kupujący na 5 dzień od odebrania paczki zakłada spór że towar niezgodny z opisem i wysyła zdjęcia z rozczaskanym całym ekranem. Ja oczywiście pokazałem swoje zdjęcia zrobione tuż przed wysłaniem włączonego dzialającego tv, z...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 426 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

POMOCY

Jak niżej opisuje ktoś kupil telewizor po 5 dniach wysyła zdjęcia że ekran jest uszkodzony. Po wyslaniu zdjęc zrobionych tuż przed wysłaniek że wszystko bylo dobrze klijent pisze że sąsiad odebral paczkę bo byl na urlopie i przesyła mi zdjęcia zagięt...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 259 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Adres wysyłkowy kupującego

Nie mam juz siły, czy ebay ma wsparcie prawników czy też podlega jakimś wydumanym i arbitralnym decyzjom nie mającym do niczego odniesiena,bo o nieudolnych tłumaczeniach ( z angielskiego na polski) to chyba nawet nie warto wspominać. Moja koresponden...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1673 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak wystawić ta sama rzecz o rożnych kolorach oraz ruznej pamieci?

Witam!Mam pytanie oddnisnie wystawianiu przedmiotów na ebay uk. A mianowicie posiadam pen drivy o trzech kolorach o rozmiarach 8gb oraz 16gb i nie za bardzo wiem jak wrzucić to w jedna aukcje tak aby klijet sam mógł wybrać pamięć i kolor danego pen d...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 232 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zwrot prowizji od sprzedaży

Witam,Sprzedałem przedmiot na eBay, za który przez dłuższy czas nie otrzymałem zapłaty. Otworzyłem spór w eBay, że klient nie zapłacił za towar. Chwilę później klient wykonał płatność i sprawa została automatycznie zamknięta. Towar wysłałem i po kilk...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 374 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! podniesienie limitu sprzedazy powyzej 100 przedmiotow

tak jak w temacie1. do ktorego ebay napisac o podniesienie limitu sprzedazy UK czy PL, sprzedaje na UK2. limit jest nadawany jednorazowo na dany okres? (co miesiac ta sama prosba o podniesienie limitu)3. limit jest nadawany np od 1.03-30.03, czy bez ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 585 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Specialne HTML tagi dla aukcji

Cześć,szukam tagów dla aukcji. Znalazłem dla sklepów ale brakuje w nich tagów takich jak cena akcji, tytuł aukcji i inne. Gdzie mogę znaleźć wszystkie dostępne tagi HTML do aukcji.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 566 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Konto firmowe założone w Polsce, a sprzedaż na ebay.de

Witam,Mam zamiar założyć firmę w Polsce, a sprzedawać produkty na ebay.deChcę je wystawiać tylko z poziomu ebay.de, lokalizacja produktu będzie w Niemczech.Pytania.1. Czy jeżeli będę miał konto założone na polskim ebay'u na firmę. To też muszę czekać...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 921 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

chcę się przerejestrować z z ebay.pl na ebay.com

witam, jak w temacie, czy ktoś wie co trzeba zrobić? na ebay.pl mam status najlepszego sprzedawcy, ale gó.. o z tego mam, w sumie nie wiem nawet za co dostałem tego Najlepszego Sprzedawcę bo nie wystawiłem ani nie sprzedałem nawet 1 rzeczy na ebay.pl...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 366 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zdjęcie z grafiką. Jak to rozumieć ?

Witam.Dostałem inforację od ebay o nadchodzących zmianach, chyba jak wszyscy.Było coś tam, coś tam o zdjęciach stąd moje pytanie.Zdjęcie nie może mieć grafiki tak to ujęto. Czy jako grafikę rozumieć mam moje firmowe logo w tle zdjęcia.Podobno aukcje ...

Ustwienie kosztów wysyłki

1.W jaki sposób mogę zaznaczyć osobne płatności dla różnych krajów na ebay.com? Np. do europy-15, do ameryki-20 itp itd. W shipping rate tables mam tylko: Alaska& Hawaii, US Protectorates i APO/FPO. Gdzie mogę zaznaczyć Europę i inne państwa? Chciałb...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1577 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań