Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Nie mogę zalogować się, nie mogę zresetować hasła !

Witam To jest jakiś cyrk. Nie mogę zalogować się na konto od ponad tygodnia, konto nie jest zawieszone, bo odpowieć od ebay była, ale nic z tym nie zrobili. Poza tym, jak podejmuje maksymalnie 20 sekundową próbę zresetowania hasła to po podaniu noweg...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 481 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ikona Super Sprzedawcy

Jakimś dziwnym trafem dziś pokazała się na stronie " mój ebay " ikona Super Sprzedawca.Jak juz jest to niech sobie będzie.Moje pytanie teraz.Po cholerę jest ten status jak nie jest widoczny na żadnej aukcji. Nie jest widoczny dla potencjalnego kupują...

Paypal problem

Witam moje konto na paypal zostało zablokowane proszony jestem przesłać im pisemną autoryzację płatności z dnia 06.07.2011 w wysokości 25.00 PLN. Co ja musze w takiej chwili zrobić ?

Spory - korzystniej w ebay czy paypal zakladac?

Witam. Gdzie korzystniej dla kupujacego zakladac ewentualne spory? Za wszystko place paypalem wiec nie wiem czy lepiej je zakladac w paypal czy ebay, czy moze nie ma roznicy? Dziekuje za odpowiedzi.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 719 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Paypal

Witam ! Błaaagam o pomoc. Kupiłam przedmiot za około 13,80 zł. na koncie paypal mam 14 zł. Jak chcę zapłacić za ten przedmiot to wyskakuje mi informacja "Aby sfinalizować płatność, powiąż ze swoim kontem PayPal kartę debetową lub kredytową albo wybie...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 200 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nowa faktura za przedmiot od sprzedającego.

Witam.Pytanie od zielonej osoby... Kupiłem grę na ebayu i chciałem dostać tylko elektroniczny klucz zamiast pudełka z nią i pominąć koszt przesyłki z ameryki do polski. Ze sprzedawcą wszystko uzgodnione ale jak chcę zapłacić poprzez ebay paypal to zm...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 171 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pomyłka przy licytacji - zwrot pieniędzy

Witam. Lekko ponad tydzień temu dokonałem swojego pierszego zakupu przez ebay. Jak się okazało potem, błędnego zakupu. Z pośpiechu wylicotowałem nie tą aukcję, którą chciałem,a następnie dokonałem wpłaty na konto sprzedającego płacąc przez paypal, ja...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 279 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zakupiłem, zapłaciłem - a eBay usunął aukcję.

Witam,W dniu 29 grudnia zakupiłem na aukcji przedmiot, zapłaciłem za wystawioną fakturę sprzedającego, a dnia dzisiejszego otrzymałem mail od eBay:"Niniejszym powiadamiamy, że usunęliśmy aukcję przedmiotu, który był przez Ciebie licytowany lub został...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 250 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Dlaczego sprzedające osoby nie chcą zapłaty przez paypal ani przesyłki za pobraniem? (iphone 5s)

od kilku dni chce dokonac transakcji zakupu telefonu iphone 5s niestety sprzedajacy nie akceptują zapłaty przez paypal ani też wysyłki za pobraniem. I dzieje się to w przypadku ofert za cenę do 2000 zł. Czy to jest ściema? Nie można za tą cenę kupić ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 204 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupno auta zza granicy

Witam znalazłem fajną Audi A4. Cena jest fajna... pisałem z sprzedającym to mi odpisał ze jest teraz w Angli i auto stoi w garażu nie rejstrował go tam.. sprzedaje z powodu że kupił nowe auto które ma kierownice z prawej strony.Tanio sprzedaje bo spł...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 3003 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak można zrobic aby ukarać -zawiesic nieuczciwego sprzedawce.Kupilem przedmiot od sprzedawcy w USA

Jak można ukarać zawiesić nieuczciwego sprzedawce z USA.Zaplacilem a on nie wyslal przedmiotu.Po mojej reklamacji w Paypal odzyskalem pieniądze .Lecz niesmak pozostal .On ma wiele negatywów i takiego gościa trzeba wyrzucić zEbay.Proszę o porade jak t...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 189 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

pomocy

jestem tu pierwszy raz chce anulować tranzakcje ale nie wiem jak jeszcze nie kupiłam przedmiotu ale nie wiem jak usunąć ostatni zakup bardzo proszę o pomoc

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 170 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pierwszy zakup za granicą i czekanie na na przesyłkę

Witam, zakupiłem http://www.ebay.pl/itm/Tiger-Grass-bamboo-grass-RARE-Tropical-plant-Indoor-or-outdoor-GROWS-10ft-/321217146444?pt=UK_HomeGarden_Garden_PlantsSeedsBulbs_JN&hash=item4aca08ae4c#payCntId w dniu 4 grudnia , 5 dokonałem płatności 9 grudni...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 174 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Poszukuje opisu do koperty numizmatycznej "Wilk".

WITAM WSZYSTKICH POSZUKIJĘ OPISU DO KOPERTY NUMIZMATYCZNEJ "WILK". ZAKUPIŁEM KOPERTĘ, ALE NIE BYŁO OPISU. JEŚLI KTOŚ POSIADA OPIS TO PROSZĘ O KONTAKT.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 103 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania