anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot pieniędzy za kupiony towar

Witam. Pierwszy raz coś kupowałem na ebay i mam problem ponieważ sprzedający poprosił o anulowanie transakcji. Za przedmiot zapalcilem poprzez paypal. Sprzedający otworzył prośbę o anulowanie transakcji z powodu mojego rozmyślenia się (chociaż on sam poprosil o anulowanie) Pod formularzem o anulowanie kupna napisane jest zeby potwierdzić wyłącznie jeśli nie zapłaciłem za przedmiot luz sprzedający zwrócił mi pieniądze. I tu moje pytanie co mam teraz zrobić aby bezpiecznie odzyskać swoje pieniądze? I jak wyglada zwrot pieniędzy na paypala? Dziękuje z góry za odpowiedzi.
Wiadomość 1 z 9
ostatnia odpowiedź
8 ODPOW. 8

Zwrot pieniędzy za kupiony towar

nie zatwierdzaj anulowania zanim nie otrzymasz zwrotu. Zwrot bedzie odnotowany w tej transakcji Paypal ktora placiles

 

Sprzedawca powinien zwrocic pieniadze zanim sie zgodzisz na anulowanie. Jesli tego nie uczynil, po uplywie wymaganego terminu otworz spor na Ebay a otrzymasz zwrot.

**************************************
Wiadomość 2 z 9
ostatnia odpowiedź

Zwrot pieniędzy za kupiony towar

Jak szukałem jakiś informacji to przez przypadek kliknąłem i zgodziłem się na anulwanie. Co w tej sytuacji?
Wiadomość 3 z 9
ostatnia odpowiedź

Zwrot pieniędzy za kupiony towar

Hej

 

Sprawdź na Paypal Kasa już powinna być.

 

Sprzedający wybrał zapewne ten powód a nei brak towaru na magazynie, bo w przypadku tego drugiego powodu otrzymuje pkt karne i może popsuć sobie wypracowany status na ebay.

 

Pozdrawiam

 

 

Wiadomość 4 z 9
ostatnia odpowiedź

Zwrot pieniędzy za kupiony towar

Dziękuje za odpowiedz. Niestety pieniądze nie zostały mi jeszcze zwrócone a sprzedawca nie odpisuje, chodź może tak być ze względu na to że jest weekend i wszystko ruszy w poniedziałek.
Wiadomość 5 z 9
ostatnia odpowiedź

Zwrot pieniędzy za kupiony towar

Po stronie sprzedawcy wygląda to tak że jak robię taką akcję czyli kupujący zrezygnował z zakupu. To kupujący musi jeszcze to potwierdzić i wtedy kasa trafia na konto.

 

Pozdrawiam

Wiadomość 6 z 9
ostatnia odpowiedź

Zwrot pieniędzy za kupiony towar

Rozumiem, dziękuje bardzo za odpowiedz
Pozdrawiam
Wiadomość 7 z 9
ostatnia odpowiedź

Zwrot pieniędzy za kupiony towar

Witam

Mam podobną sytuację. Kupiłem towar, zapłaciłem zaraz poprzez paypal 03 marca. Dzisiaj tj 05 marca przyszła na ebayu prośba od sprzedawcy o anulowanie transakcji. Powód, skończył się ponoć zapas przedmiotu. Wysłałem mu wiadomość, że zaakceptuję jego prośbę po zwrocie na moje konto paypal wpłaconych pieniędzy. Aby mógł tego dokonać podałem mu mój adres emailowy przypisany do konta paypal. Czy to wystarczy? I ile czekać bo na razie się wogóle nie odzywa?

Wiadomość 8 z 9
ostatnia odpowiedź

Zwrot pieniędzy za kupiony towar

Po otwarciu sporu(nie otrzymałem towaru a zapłaciłem) ile musi minąć aby przekształcić spór w roszczenie na Pay Pal?
Wiadomość 9 z 9
ostatnia odpowiedź