anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zostałem oszukany przez tzeng_albert - pomocy!!!

Witajcie,
sprawa miala miejsce rok temu, zaufalem klamcy i niestety uplynal termin 45 dni. Oszust naciagnal mnie na 560 USD. Sprawa jest w postepowaniu prokuratury ale to potrwa.
Administracja serwisu trzymajac sie "zasad" chroni zlodzieja tak, ze nic nie moge zrobic. Nie chca tez pomoc bez wzgledu na fakt, ze sprawa zajmuje sie prokuratura.
Prosze o rade co z tym zrobic. Moze ktos jest na Tajwanie i moze pomoc... sam juz nie wiem...
pzdr
darek
Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Zostałem oszukany przez tzeng_albert - pomocy!!!

niestety sam sobie jesteś winien,nie ma żadnych szans na odzyskanie pieniędzy.Koszt prawnika na Tajwanie jest pewnie większy niż cały twój dług
Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Zostałem oszukany przez tzeng_albert - pomocy!!!

sprawe prowadzi prokuratura i wystapila o pomoc prawna na Tajwanie wiec za nic nie bede placil raczej martwi mnie sama mozliwosc zalatwieia tego w ten sposob.
Bardziej martwi mnie obojetnosc serwisu a nie kto jest winny. Przestepstwo to przestepstwo i nie ma tu innych zasad niz kodeks karny.
Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Zostałem oszukany przez tzeng_albert - pomocy!!!

bethovengorilla
Użytkownik
a co ebay mialby wg Ciebie zrobic? nawet jesli zdobylbys pelne dane sprzedawcy, to co bys zrobil, pojechal tam i mu obil twarz?
Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Zostałem oszukany przez tzeng_albert - pomocy!!!

zdobycie danych to nie problem. od tego jest prokuratura. Ebay powinien zamykac konta zlodziei wobec ktorych prowadzone sa postepowania karne. dodatkowo maja z paypalem mozliwosci do rozwiazania problemu. transakcja powinna byc objeta ochrona od zakupu do potwierdzenia przez kupujacego odbioru towaru zgodnie z oferta a nie umywaja rece po 45 dniach. dla czego ja sprzedajac cos na ebay nie dostaje od paypala kasy od razu tylko po otrzymaniu zgody kupujacego? bo mam malo komentarzy. czy ilosc komentarzy jest dowodem uczciwosci? popatrzcie po komentarzach wymienionego oszusta. ma ich cala mase ale na duperelach po kilka dolcow. popatrzcie za co ma negatywy - za duze zamowienia jednostkowe lub laczne. cwaniak robi co chce i jest pod ochrona ulomnego serwisu.
Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź