anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zostałem okradziony przez eBay

Cześć,

 

Uważam, ze zostałem okradziony przez eBay. Sprzedałem przedmiot i środki trafiły na wirtualny portfel eBay.  Niestety nie mogę ich wypłacić, bo żadna metoda na dodanie konta IBAN nie działa.

Cały czas mam komunikat

"Twoje wypłaty będą wstrzymane, dopóki nie zaktualizujesz danych konta. Zaktualizuj informacje do dnia 09 paź, 2023, aby uniknąć dalszych ograniczeń."

 

Niestety przy pomocy supportu zarówno na Facebook jak i eBay nic nie wskórałem, pomogli tylko dodać IBAN, który nie rozwiązał problemu. Ponoć skontaktowali się z jakimiś adminami, a Ci, że muszę dodać wyciąg z konta, czego nie chce robić, bo są tam informacje poufne jak np nazwa zakładu pracy itp. Nie chcę udostępniać tych informacji. Ciekawe czy to w ogóle zgodne z prawem.

W każdym bądź razie kiedyś dostawałem pieniądze bezpośrednio nawet nie tyle co na konto bankowe co na Paypala.

Wiadomość 1 z 24
ostatnia odpowiedź
23 ODPOW. 23

Zostałem okradziony przez eBay

Jeśli masz problem z wypłatą środków z wirtualnego portfela eBay i dodanie konta IBAN nie rozwiązuje problemu, może warto skonsultować się z jakimś specjalistą prawnym lub organem nadzorczym ds. ochrony danych osobowych. Udostępnianie wyciągu z konta może naruszać twoją prywatność, więc warto zastanowić się, czy jest to zgodne z prawem. Możesz również spróbować ponownie skontaktować się z eBayem i upomnieć się o rozwiązanie problemu, podkreślając swoje obawy dotyczące prywatności.

Wiadomość 21 z 24
ostatnia odpowiedź

Zostałem okradziony przez eBay

paypa przetrzymuje kase celowo pod byle przetekstami,obracaja milionami z tak przetrzymywanymi pieniedzmi.Sprzedajesz uzywki z wlasnego strychu a oni kaza ci przesylac rachunki potwierdzajace,ze nabyles ten towar.Paranoja i od 12 lat nic sie tu nie zmienilo hahahaha

Wiadomość 22 z 24
ostatnia odpowiedź

Zostałem okradziony przez eBay

To nic nie da,odpowiadaja swoimi regulkami.Zaloze bloga i umieszcze scriny z przejsciami z ebay i paypal jak blokuja kase,jak pomagaja okradac przez kupujacych i jak olewaja sprzedawcow.Bylem tu przez pare lat ponad 12 lat temu i nic sie nie zmienilo co raz gorzej,tak samo jak na alledrogim zlodzieju

Wiadomość 23 z 24
ostatnia odpowiedź

Zostałem okradziony przez eBay

Niestety mnie Ebay tez okradl, na okolo 100 zlotych ale smutek pozostaje 😞 

Wiadomość 24 z 24
ostatnia odpowiedź