anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zapłata przelewem po otrzymaniu zwrotu

Cześć,

 

najprawdopodobniej zostałem oszukany. Zamówiłem telefon i zapłaciłem kartą. Sprzedawca zaznaczył, że przy zapłacie przez paypala trzeba wybrać droższą opcję przesyłki. Okazało się, że zapłata kartą to de facto zapłata przez paypala, a że wybrałem tańszą opcję przesyłki to sprzedający wysłał mi zwrot pieniędzy i zaproponował, że zapłatę przelewem. Zgodziłem sie. Wysłałem przelew kiedy dostałem zwrot na kartę i dopiero wtedy zorientowałem się, że zapłata ta nie będzie zarejestrowana na ebay'u, bo w serwisie widnieje informacja o wysłanym zwrocie. Tu się dałem nagiąć. Od tamtego momentu, a minął około 2 tygodni sprzedający zwlekał z wysłaniem telefonu przedstawiając historię, że zostawił paczkę do wysłania żonie, żona przekazała ją osobie trzeciej, a ta jej nie wysłała, itd. Mimo tego status zamówienia to wysłane. Wraz z ostatnią wiadomością sprzedający wysłał skan prawa jazdy oraz swoje dane. Od momentu wysłania tej wiadomości sprzedający nie odzywa się.

 

Rozpocząłem spór, że nie otrzymałem przedmiotu. W Historii Zakupów przy tej pozycji widnieje ikona "wysłano pełny zwrot pięniędzy" oraz "wysłano". Oprócz tego pozyskałem jego dane z ebay, ale okazało się, że podał fałszywy numer telefonu - nr nie istnieje. 

Napisałem wiadomość sprzedającemu, że rządam zwrotu pieniędzy na konto. Nie wiem co powiniennem jeszcze zrobić. Proszę o jakieś wskazówki, może ktoś miał podobną sytuację i udało mu się ją sukcesywnie rozwiązać.

 

Proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Zapłata przelewem po otrzymaniu zwrotu

Sprzedawca z PL ?? 

 

 

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Zapłata przelewem po otrzymaniu zwrotu

Tak

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Zapłata przelewem po otrzymaniu zwrotu

Brak kontaktu , brak towaru , brak zwrotu pieniędzy ? 

 

Drukuj wszystko:

 

screen oferty 

całą korespondencję

potwierdzenie przelewu 

 

idz zgłosić sprawę na policje .

 

To jedyne wyjście.

 

No niestety masz nauczke , nigdy nie robi się przelewów , tylko i wyłącznie płatność paypal 

 

Pozdrawiam i Powodzenia

 

 

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź