anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prawdopodobnie padłem ofiarą oszusta...?

Witam. Czy ktoś może mi wyjaśnić jaka to jest przesyłka i lie czasu idzie Royal Mail Międzynarodowy Standard do Polski ?

I drugie pytanie czy po wycofaniu oferty w licytowanej aukcji sprzedawca może wstawic to samo ogłoszenie w ebay i ponownie ją wstawić jaką z wysyłką do unii europejskiej?Wcześniej była to wysyłka w uk. Sprawa jest dziwna ,ale prawdopodonie zostałam ofiarą oszusta.Czekam na wylicytowaną rzecz od 14/05/2014  a sprzedawca tłumaczy sie ze był to zwykły list  nie rajestrowany więc nie ma numeru nadania CO W TAKIM PRZYPADKU MAM ZROBIĆ??? BŁAGAM O POMOC!!!!

Wiadomość 1 z 7
ostatnia odpowiedź
6 ODPOW. 6

Prawdopodobnie padłem ofiarą oszusta...?

Otworz spor na Paypal w ciagu 45 dni a otrzymasz zwrot pieniedzy.
Jesli nie placilas Paypalem to niestety, nie ma szans na otrzymanie pioeniedzy. Mozesz jedynie otworzyc dpor na Ebay i moze sprzezdawca zwroci pieniadze w obawie przed negatywna opinia. Wystaw negatywna opinie jesli nie odda. To wszystko co mozesz uczynic.
Wiadomość 2 z 7
ostatnia odpowiedź

Prawdopodobnie padłem ofiarą oszusta...?

obojetnie czy small packet czyli nierejestrowana czy signed for czyli rejestrowana to czas dostawy okolo 5-10 dni, z ta roznica ze pierwszą dostarcza poczta polska, a druga kurier GLS

 

tak czy owak tak jak napisał Marek otwierasz sprawę na PayPalu czyli wchodzisz w szczególy tego przedmiotu a nast zjezdzasz w dol i tam masz gotowy link (oczywiście wczesniej logujesz się na PayPal) a masz na to rowno 45 dni od momentu klikniecia kup teraz lub wygrania licytacji

 

innej opinii niz pozytyw od sprzedawcy i tak nie otrzymasz

Wiadomość 3 z 7
ostatnia odpowiedź

Prawdopodobnie padłem ofiarą oszusta...?

Dzięki za odpowiedzi,tak zrobię poczekam jeszcze do jutra jak nie dostanę tego listu z zawartością to załozę  sprawę w ebay .

Dzięki raz jeszcze 🙂 Pozdrawiam.

Wiadomość 4 z 7
ostatnia odpowiedź

Prawdopodobnie padłem ofiarą oszusta...?

royal mail Int' Standard to nierejestrowana idzie do 2 tygodni

i są "lekkie" opóźnienia teraz (poczekaj nawet do 28 maja 😞

 

spodziewaj się awiza na list zwykły nie mieszczacy sie do skrzynki pocztowej i jesli masz telefon na swoją pocztę zapytaj się czy na twoje dane adres nie ma żadnego listu zwykłego pakietu z Wielkiej Brytanii

 

 

Czesto tak mam że dzwoniąc wiem ze sa dla mnie 2 pakiety a awizo dostaje na jeden (to zwykła pomyłka listonosza)

 

sprzedawca może miec wiecej niż jedną sztuke towaru   - i ty trafiłaś w moment kiedy sprzedawał na UK a teraz z racji tego dodał koszty w aukcji na Unię Europejską

Wiadomość 5 z 7
ostatnia odpowiedź

Prawdopodobnie padłem ofiarą oszusta...?

witam już raz pisałam do serwisu ebay ale po upływie 48 godz.  nie otrzymałam żadnej odpowiedzi!!! Więc piszę jeszcze tu. W dniu 21-05-2014 zakupiłam telefon iphone5, zapłaciłam za niego tego samego dnia( mam potwierdzenie przelewu) jednak Pani Małgorzata podała złe konto bankowe i pieniądze wróciły do mnie z powrotem. Skontaktowałam się z tą Panią i podała mi nowy nr konta bankowego na który wysłałam pieniądze przelewem (26-05-2014 data wykonania, również mam potwierdzenie tej transakcji). Nie mam kontaktu ze sprzedawcą i nie odpisuje na moje maile z pytaniem czy przedmiot został wysłany. w dniu 27-05-2014 Pani Małgorzata ponownie wystawiła ten sam przedmiot na sprzedaż, a przecież ja już zapłaciłam za niego. Podany nr telefonu o który poprosiłam ebay o sprzedawcy nie odpowiada. Nie wiem co mam teraz robić, ponieważ chcę otrzymać produkt który zakupiłam, a realizacja tej transakcji trwa juz tydzień czasu. Więc proszę o pomoc jak odzyskać moje pieniądze. (http://www.ebay.pl/itm/NOWY-NIEAKTYWOWANY-IPHONE-5-BIA-Y-64-GB-GWARANCJA-/331207399292?pt=LH_Default...
Paula

Wiadomość 6 z 7
ostatnia odpowiedź

Prawdopodobnie padłem ofiarą oszusta...?

Jeśli płacisz karta kredytowa-zgloś do banku - pomoga na 100 % a frajer będzie miał kłopoty

Wiadomość 7 z 7
ostatnia odpowiedź