anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prawdopodobnie padłem ofiarą oszusta...

walach_d
Użytkownik
Witam.
Prawdopodobnie padłem ofiarą oszusta ponieważ jego konto i wszystkie aukcje zostały usunięte, a osoba której przelałem pieniądze nie odpowiedziała. Co mogę zrobić w tej sprawie? Czy mam jakieś szanse na odzyskanie moich pieniędzy?
Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Prawdopodobnie padłem ofiarą oszusta...

otworz spor na Paypal.

Moze karta (jesli placiles karta) oferuje obrone. Jesli Paypal nie zwroci to moze karta.
Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

Prawdopodobnie padłem ofiarą oszusta...

jaga123-0
Użytkownik
Zostałam perfidnie oszukana, zapłaciłam za towar przelewem, sprzedawca marks1piotr zlikwidował konto, nie odbiera telefonu, e-maile nie dochodzą, co robić????? Jest mi bardzo przykro, że serwis ebay nic nie może pomóc. Proszę osoby, które zostały oszukane przez marks1piotr, żeby się odezwały, może razem coś zaradzimy jaga123-0
Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Prawdopodobnie padłem ofiarą oszusta...

Trzeba było płacić paypalem i kartą kredytową. Nie musisz trzymać pieniędzy na koncie paypal. Zawsze możesz cofnąć płatność.
Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Prawdopodobnie padłem ofiarą oszusta...

magbell73
Użytkownik
Ja chyba też dałam się nabrać. Nieładne zagranie.
Zapłaciłam przez PayPal, czy można tą płatność jakoś cofnąć? Czy może od razu otwierać spór?
Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Prawdopodobnie padłem ofiarą oszusta...

możesz odrazu otwierać spór
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź