POMOCY!!!

pisiaijadzia
Użytkownik

Witam mam pytanie zakupiłam telefon,tzn wygrałam aukcje poniewaz nikt nie licytował wygrałam telefon za 1 zł plus 25 wysylka taka kwote wysłałam przez payPal... Po czym sprzedający odpsial mi ze nie sprzeda tego telefonu za 1 zl i minimalna cena jaka go interesuje to 400 zł i że jezeli sie zdecyduje zebym dosłala mu an konto i onm od razu wysyla telefon wiec mu przeslałam ...Po czym w czwartek 22.12 mial mi wyslac telfon powiedzial ze przeprasza i nie mial czasu i wysle go nastepneg dnia 23.12, po czym tego 23.12.oznaczyl przedmiot jako wyslany.Paczka jest z ostroleki a ma isc do Warszawy ,i do dnia dzisiejszego jej nie ma ;/ Porpsoilam goo o nr przeylki to nie odpisał a wczoraj usunol konto na Ebay...Co robic czy to mozliwe zeby przesylka tak dlugo szla z odelglosci okolo 110 km? Czy ma wplyw na to ze byla wyslana dzien przed wigilia?

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Re: POMOCY!!!

i po co mnozysz wątki zadałaś pytanie na centrum odpowiedzi, dostałaś już odpowiedź


 


jeśli płaciłaś paypalem otwierasz spór tutaj, jeśli przelewm na konto udajesz się na policję


 


innej opcji nie ma 😄

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź