OKRADANIE W BIAŁY DZIEŃ

W moim przypadku kupujący wybrał paczke ekonomiczną do USA i po 3 tygodniach zwrócił się o zwrot pieniędzy. Na nic wysyłanie do ebay potwierdzenia nadania, linku do śledzenia przesyłki, który pokazuje że paczka jest w drodze. Zwrot został przyznany a ja zostałam w plecy 350 zł i bez towaru. Odwołania od decyzji nic nie pomagają. Dostajesz w odpowiedzi gotowe formułki w stylu przykro nam ale spadaj na drzewo. Brak obsługi w języku polskim. Szkoda zdrowia, DAJCIE SOBIE SPOKÓJ Z EBAY.

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

OKRADANIE W BIAŁY DZIEŃ

Kupujacy moze otworzyc spor gdy nie otrzyma towaru w szacowanym terminie podanym mu przez eBay w zamówieniu , zwlaszcza jesli tracking nie bedzie wykazywal statusu przesylki. 

 

Rozumiem, ze warunki/koszty wysylki masz teraz zmienione? Nie poradzisz wiele na czas dostawy szacowany przez ebay, ew. wybierz mozliwie jak najdluzszy czas na wyslanie przesylki, a wysylaj wczesniej. + dodaj w opisach info o tym, jak dlugo zazwyczaj ida zwykle przesylki do np. USA z prosba zeby kupujacy wybral lub zapytal o droższą priorytetową wysylke , jesli zalezy mu na czasie / dostawie w terminie krotszym niz opisany przez Ciebie

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

OKRADANIE W BIAŁY DZIEŃ

Moim zdaniem kupujący tańszą przesyłkę świadome decyduje się na ewentualne zaginięcie lub wydłużenie czasu  trwania przesyłki. Po prostu Pay Pal i Ebay idą na łatwiznę i uznają winę sprzedającego. Kupujący może poprosić o droższą przesyłkę rejestrowaną, Raj dla naciągaczy.

 

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

OKRADANIE W BIAŁY DZIEŃ

Może być też tak, że sprzedawca pobiera opłatę za daną usługę wysyłkową, a wysyła towar inną (tańszą) usługą.

 

Nie mówię że tak było w tym przypadku, ale różnych 'cudaków' sprzedawców i kupujących widziałem i tu i gdzie indziej...

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź