anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak się pacyfikuje sprzedawców na eBay.pl - poczytajcie.

19.11.2013 otrzymałam maila od eBay informującego mnie o usunięciu klikuset moich aukcji i zawieszeniu mojego konta z powodu naruszenia zasad aukcji - przedmiot niezgodny z prawem - kopie oprogramowania, obrazów, filmów etc. Jednocześnie z tego samego powodu zablokowano mi konto PayPal. Dołączono listę usuniętych aukcji a jest ich kilkaset. Dla przykładu podam kilka z nich:

291026661390 - Archive Film 9/50

291023458454 - "Grażyna" Adam Mickiewicz

291023786268 - Zasady pisowni polskiej i interpunkcji ze słownikiem ortograficznym

291023389106 - Słownik angielsko-polski i polsko-angielski

291026403841 - Piotr Kupicha poster

291023409993 - "Kot w worku czyli z dziejów powiedzeń i nazw" W. Kopaliński

291019121428 - LP Polskie pieśni religijne

291023479660 - "Remedium" Stefan Wul

291026797435 - SP 7" Exodus - Ostatni teatrzyk objazdowy

291026826006 - SP 7" Maanam - Cykady na Cykladach 

Wszystkie pozostałe aukcje dotyczyły używanych, archiwalnych czasopism (Film, Glamour, Zwierciadło itp), płyt winylowych i CD, książek, plakatów i pocztówek dźwiękowych. Oczywiście złożyłam reklamację i prowadzę ożywioną korespondencję z obsługą eBay.pl Byłam zbywana ogólnikami i odsyłana na eBay.com, brak było merytorycznej odpowiedzi na moje maile. Do dnia dzisiejszego nie wskazano mi ani jednego hipotetycznego właściciela praw do usuniętych przedmiotów. Wszystkie usunięte przedmioty były wystawiane przeze mnie od wielu miesięcy, mało tego większość z nich można nabyć u innych użytkowników eBay.pl np. posługujących się nickiem "vinyl-spider", "archivest" czy "colonia records".  Dnia 03.12.2013 otrzymałam maila od eBay.


 

Do dnia dzisiejszego brak reakcji na mojego maila. Konto mi odblokowano, ale 3000 aukcji zniknęło, subskrybcja sklepu i zaawansowanego menadżera sprzedaży też, konto PayPal zablokowane, nawet nie mogę zapłacic faktury do eBay. Stawiam tu publiczne pytanie pracowników eBay.pl. Kiedy naprawicie swoje błędy i przywrócicie mi moje 3000 aukcji i subskrybcje? Zapraszam innych sprzedawców do dyskusji na temat traktowania sprzedawców na eBay.pl. Proszę też o radę, co mam w tej sytuacji zrobić - pamiętajcie, to może spotkać każdego z Was.

kasiaemilia1

 

 

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Dot.: Jak się pacyfikuje sprzedawców na eBay.pl - poczytajcie.

Dziękuję pracownikom eBay za usunięcie połowy tekstu z mojego posta i przeredagowanie go, cenzura działa tu w najlepsze, pacyfikacji ciąg dalszy. Ale są inne fora społecznościowe, gdzie już nie dokonacie takich ingerencji.

kasiaemilia1

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Dot.: Jak się pacyfikuje sprzedawców na eBay.pl - poczytajcie.

Witam tez mam problem z ebay. Oskarzono mnie o oszustwa i nikt nie jest wstanie tego udowodnic. Ja nie moge sie doprosic adresu do firmy bo to jest dla mnie nie przyjemna sprawa bo zszragali moja opinie . Trzy razy odpisywali czego mi zamkneli konto bo wymyslali ze sprzedajae falsyfikaty zegarko:0 jak odpisalam ze handluje kosmetykami i uzywanymi ubraniami to odpisali,, a no rzeczywiscie to nie to to problem z jakim kontem z ktorym szukaja mojego powiazania i na koniec stwierdzili ze z doswiadczenia wiedza ze to oszustwo. Oczywiscie nie zostawie tego tak i jesli mi nic nie wyjasnia napweno skonczy sie to w sadzie za pomowienia i obraze.
Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź