Infolinia telefoniczna

fashioncorner.pl
Użytkownik

Czy istnieje cos takiego jak telefoniczny kontakt z Ebay? Szukam, szukam i znaleźć nie mogę. Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 15
ostatnia odpowiedź
14 ODPOW. 14

Infolinia telefoniczna

Na dzień dzisiejszy takiej opcji nie ma, ale jeśli masz jakieś wątpliwości w sprawie zasad dotyczących wystawiania aukcji lub limitów na koncie to możesz napisac emaila z prośbą, aby pracownik eBay do Ciebie zadzwonił.

eBay.pl to Twoje okno na świat!
Wiadomość 2 z 15
ostatnia odpowiedź

Infolinia telefoniczna

juciol
Użytkownik

Hej ! Nie licz na to ze ci wogole odpisze ... od 3 tygodni czekam na jakakolwiek reakcje serwisu na moje wiadomosci . zawiesili mi konto bez powodu i cisza. musialem wejsc na Ebay z USA i przez czata z pracownikiem dopiero to zalatwic .. ten serwis to dno kompletne

Wiadomość 3 z 15
ostatnia odpowiedź

Infolinia telefoniczna

dziewanna1
Użytkownik

Proszę  wybaczyć  ale nie zgadzam sie z panem , że EBAY to dno kompletne. Ja wystawiam tutaj kilka  lat  i nie spotkały mnie żadne przykrości , wprawdzie sprzedaż nie jest wielka , mimo ze mam piekny towar - ale nie rezygnuję .


pozdrawiam Pana Karolina  ;-))

Wiadomość 4 z 15
ostatnia odpowiedź

Infolinia telefoniczna

jeśli zaistniała pomyłka w zamówieniu i sprzedawca wysłał juz do ebay anulowanie a ebay prosi o anulowanie przezemnie równiez z tym ze warunkiem jest zeby pieniazki najpierw wróciły do mnie a dopiero mam anulowac tak pisze ebay a sprzedawca znowu pisze ze mam to odrazu anulowac a dopiero on wysle kase spowrotem niewiem co robic szczerze poprostu boje sie za jak zaakceptuje w ebay anulowanie to spredawca kasy mi juz niewysle co robi prosze o szybko rade

 

Wiadomość 5 z 15
ostatnia odpowiedź

Infolinia telefoniczna

Czy wystawiajac aukcje na ebay. com moge kontaktowac sie z polskim ebay w razie oszustwa?

Wiadomość 6 z 15
ostatnia odpowiedź

Infolinia telefoniczna

Bardzo proszę o pomoc. Zamówiłam przedmiot na ebay który okazał się nie być właściwym ale zapłaciłam z góry przelewem. Następnego dnia poprosiłam o anulowanie jeśli nie został wysłany . Sprzedawca odpisałeś rano już wysłał i przesłano mi wiadomość o,, anulowaniu,, zamówienia , ale jest tez informacja ze mogę zaakceptować tylko wtedy gdy nie zapłaciłam lub gdy sprzedający zwrócił mi pieniądze .
Produkt wysłany do mnie, kasa u sprzedającego nie wiem co robić . Błagam o pomoc. Zamówiony produkt miał być prezentem gwiazdkowym i dużo kosztował . Co robić ??
Wiadomość 7 z 15
ostatnia odpowiedź

Infolinia telefoniczna

Proszę o kontakt
Wiadomość 8 z 15
ostatnia odpowiedź

Infolinia telefoniczna

Nasze konto na ebay zostalo zblokowane z powodu nie oplacenia konta.Wplacilismy zaległosci ponad tydzień temu ,konto nadal jest zablokowane i przychodza upomnienia o opłacie,którą dokonaliśmy.Pisałam y wyslałam wielokrotnie dokument potwierdzający o wpłcie.Zero odzewu ze strony ebay!!!!!!!

Wiadomość 9 z 15
ostatnia odpowiedź

Infolinia telefoniczna

Dzień dobry. Mam poważnyproblem , zapłaciłem za złoty zegarek i nie otrzymałem go a sprzedający nie odpowiada na maile. Pozdrawiam Marian Lubaś
Wiadomość 10 z 15
ostatnia odpowiedź