anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile miesiecy mam jeszcze czekac na odpowiedz od eBay Europe?

fresh_op
Użytkownik
Czy ktos z Was juz kiedys pisal do glownej siedziby ebaya w Europie ?
Wyslalem list na adres :

eBay Europe S.a r.l.
Attn: eBay.co.uk Legal
22-24 Boulevard Royal
L-2449 Luxembourg

z prosba o dane adresowe jednego z uzytkownikow, ktory sprzedal mi pirackie oprogramowanie i juz mija dwa i pol miesiaca i nie mam zadnej odpowiedzi.
Po 2 tygodniach od wyslania napisalem mejla do ebaya i dostalem odpowiedz , zebym byl cierpliwy bo maja duzo innych korespondencji. Poczekalem miesiac i znowu napisalem, ze rozumiem ze sa bardzo zajeci, ale moja cierpliwosc sie konczy - odpowiedzieli , ze maja opoznienia w odpisywaniu. Od tego czasu minal kolejny miesiac(w sumie juz 10 tygodni ) i dalej cisza. Kompletna ignorancja.

G.
Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Ile miesiecy mam jeszcze czekac na odpowiedz od eBay Europe?

Mysle ze jest zbyt pozno aby uzyskac dane kontaktowe sprzedawcy.

http://pages.ebay.pl/help/buy/role-of-ebay.html
Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Ile miesiecy mam jeszcze czekac na odpowiedz od eBay Europe?

fresh_op
Użytkownik
3 miesiace temu rozmawialem z Obsluga Klienta i doradzono mi powiadomic policje, ktora miala wyslac wniosek o udzielenie
informacji o danym użytkowniku serwisu eBay, ale niestety policja mnie olala bo powiedzieli mi, ze nie zajmuja sie przestepstwami dokonanymi przez Internet.
Wtedy to ponownie zglosilem sie do Obslugi Klienta i dowiedzialem sie, ze w takim przypadku ja sam mam wyslac listownie wniosek o dane sprzedawcy co wiec uczynilem o do dnia dzisiejszego nie otrzymalem tego adresu, ani zadnej odpowiedzi w tej sprawie poza prosba o bycie cierpliwym(gdy wysylalem ponaglenia).
Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Ile miesiecy mam jeszcze czekac na odpowiedz od eBay Europe?

adk.tvp
Użytkownik
Witaj fresh_op

To jest podstawowa zasada ebay.pl przeciągać zaistniały problem do momentu kiedy już nie ma szans na załatwienie czegokolwiek, zapomnij o tym portalu bo ebay.pl chroni oszustów i nikt nigdy nie uzyskał tu pomocy od działu technicznego.
Jest taki polski portal aukcje.fm też jest tam sporo oszustów, ale jak poprosisz admina o pomoc to masz jak w banku.
Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź