Fala z Allegro!

unguest
Użytkownik

Witam.


Jak wszyscy wiemy, Allegro zmieniło szatę graficzną. Jednym słowem - NIEPOROZUMIENIE. Nie liczą się kompletnie z opiniami Allegrowiczów. Ponad 3.000 postów (100% negatywnych) od użytkowników nie poskutkowało. Powstała nawet petycja do Zarządu Allegro, jak i strona www.stareallegro.pl, gdzie użytkownicy mogą pobrać skrypt poprawiający kompletnie niefunkcjonalną nową skórę serwisu. Kilkadziesiąt osób wypowiedziało Allegro umowę, kilkaset obiecało, że przechodzi na eBay. Pytam zatem. Czy jest już ktoś z Allegro? Sprzedawcy, przekonajcie się do eBay. Jest tak samo paskudne, jak teraźniejsze Allegro. A skoro jest takie samo, to po co przepłacać? (nowy cennik prowizji Allegro to jakieś nieporozumienie). Wystawiajcie równolegle tutaj, a z czasem przybędzie kupujących. Bo jak Ci wszyscy ludzie mają tu kupować, jak nie ma co kupować?


Pozdrawiam serdecznie i czekam na jakiś odzew.

Wiadomość 1 z 9
ostatnia odpowiedź
8 ODPOW. 8

Re: Fala z Allegro!

dziewanna1
Użytkownik

Została  tu  poruszona  bardzo  ważna  i  istotna  sprawa .


Bardzo  dobra  wypowiedz  , popieram  aby  wiecej  wystawiać  i  więcej  kupować  na  EBAY - u  . Może  nie  zgodziłabym  się  że  na  jest tu '' paskudnie ''  jeżeli o układ  strony  aukcji .  Ja  tu  z  chęcią  wystawiwm  i nie mam problemów  z wystawianiem  i układem  strony. Zresztą  to rzecz  gustu.


~~~ pozdrawiam  mile  😉  ~~~~~~

Wiadomość 2 z 9
ostatnia odpowiedź

Re: Fala z Allegro!

augustynka
Użytkownik

sprzedaje na allegro czasami zagladam tutaj i wystawiam kilka rzeczy ale nigdy nie trafil mi sie jakis kupujacy :)))po zmianach naallegro znowu zagladam sprawdzic czy cos sie popawia ze sprzedaza ,zmiany allegro mnie nie ruszaja ale nie jestem kupujacym topodobno im najbardziej utrudniaja zycie

Wiadomość 3 z 9
ostatnia odpowiedź

Re: Fala z Allegro!

bzdury piszesz i tyle, tu jest 100% lepiej i jest co kupować


 


jest paskudne, jest proste i przejrzyste, a że alledrogo skopiowało wszystko od ebaya to ja zdążyłem się do tego przyzwyczaić


 


mówię Ci, że to wszystko co teraz skopiowało alledno, to ebay wprowadzał systematycznie na wszystkich ebayach przez kilka lat


 


bo każdy Polak, który się tu rejestruje robi zakupy na zagranicznych ebayach


 


ja jako sprzedawca firma spierd*** z alledno ponad 3 lata temu i mam taką sprzedaż, że na alledrogo mogę sobie tylko pomażyć, a kupuje u mnie tylko zagranica, ani sprzedaję na ebay.pl ani tym bardziej nie wysyłam przesyłek krajowych


 


żegnam

Wiadomość 4 z 9
ostatnia odpowiedź

Re: Fala z Allegro!

bonzof.pl
Użytkownik

Co Ty nie powiesz?


Szukam tudziału z godzinę stare radia i nie widze.


Jestem tam bo tu narazie jest ,,kupa,,


 

Wiadomość 5 z 9
ostatnia odpowiedź

Re: Fala z Allegro!

bonzof.pl
Użytkownik

Co Ty nie powiesz?


Szukam tudziału z godzinę stare radia i nie widze.


Jestem tam bo tu narazie jest ,,kupa,,


 

Wiadomość 6 z 9
ostatnia odpowiedź

Re: Fala z Allegro!

el-division
Użytkownik

Na allegro jestem od 10 lat, tutaj od paru,k ale tutaj tylko kupuję, i to zza granicy, bo polscy sprzedawcy ewdentnie szukają tu łatwego zarobku na rynku zagranicznym. Obracam się w branży muzycznej i na podstawie sprzedaży w tej branży się opieram. Płyty cd lub kasety, które u nas kosztują po 5zł góra, tu są wystawiany jako "rarytasy" po 50 zeta. Być może dla kolekcjonera zza granicy, zbierającego rózne wydania, to jest  i jakiś rarytas. Ale generalnie polscy sprzedawcy tutaj sprzedają o wiele drożej niż na allegro w tej samej kategorii.

Wiadomość 7 z 9
ostatnia odpowiedź

Re: Fala z Allegro!

Allegro jest wewnatrzkrajowe +  kraje bylego demoludu ale posiada swoj potencjal jednak Ebay oferuje darmowe wystawianie do 50 aukcji miesiecznie   z opcja kup teraz - dziwie sie za Allegro nie wprowadzilo jeszcze tej opcji .


 


Sprzdaje tu i tam ale z wiekszym sukcesem na Ebay.

**************************************
Wiadomość 8 z 9
ostatnia odpowiedź

Re: Fala z Allegro!

dlatego tutaj mozna niezle przyciac na towarze a na Allegro panuje MORDERCZA konkurencja + ZABÓJCZE opłaty

eBay.pl to Twoje okno na świat!
Wiadomość 9 z 9
ostatnia odpowiedź