anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dramatyczne spadek sprzedaży!!!

Witam!
Sprzedaję na Ebay regularnie od 2008 roku. Bywało raz lepiej, raz gorzej. Natomiast od 26.02.2018 NIE SPRZEDAŁEM NIC !!!!!

Czy ktoś spotkał się z podobnym zjawiskiem? Sprawdziłem konkurencję zagraniczną- na tym samym poziomie cen co uprzednio. Czy ktoś wie może o jakiś zmianach które poczynił Ebay któreby wpłynęły na to pogorszenie sprzedaży?!!!!!!Z góry dziękuję za odpowiedzi !

Wiadomość 1 z 12
ostatnia odpowiedź
11 ODPOW. 11

Dramatyczne spadek sprzedaży!!!

     przyczyna jest pozycjonowanbie twoich aukcji zatem: spelnij warunki super sprzedawcy  np.:idz do moj ebay, wysylka, zaakceptuj partycypacje w programie global shipping      takze oferuj zwrot, takze deklaruj wysylke nastepnego dnia  - to chyba wszystko.... 

**************************************
Wiadomość 2 z 12
ostatnia odpowiedź

Dramatyczne spadek sprzedaży!!!

Mam ustawione wysyłki tego samego dnia , zwroty w ciągu 30 dni , w ocenie sprzedawcy przekracza standardy - nie jestem pewny tylko czy Global shipping oznacza ustawioną wysyłkę na cały świat????????? Czy w ostatnik okresie trzeba było dokonywać jakiś zmian w ustawieniach?

Wiadomość 3 z 12
ostatnia odpowiedź

Dramatyczne spadek sprzedaży!!!

GLOBAL SHIPPING to wysylka na caly swiat (ale mozna utworzyc wyjatki) w systemie wysylkowym Ebay. Dziala chyba tylko w USA wiec jesli masz konto zarejestrowane gdzie indziej to nie wplywa na pozycjonowanie

**************************************
Wiadomość 4 z 12
ostatnia odpowiedź

Dramatyczne spadek sprzedaży!!!

obserwuj ilosc odwiedzajacych. Moze ise nie zmienia tak bardzo wiec to nie pozycjonowanie. musi byc inna przyczyna np. zmiana zainteresowan kupujacych spowodowana sezonem?

**************************************
Wiadomość 5 z 12
ostatnia odpowiedź

Dramatyczne spadek sprzedaży!!!

przyczyn może być wiele - ceny, opinie, obsługa, dostarczenie towaru, możliwości zwrotów, pozycjonowanie na liście. Może podaj przykład oferty z asortymentem, który oferujesz?

Wiadomość 6 z 12
ostatnia odpowiedź

Dramatyczne spadek sprzedaży!!!

Witam!
Podaję link do mojego sklepu. Może ktoś podpowie co zmienić aby poprawić to pozycjonowanie.

http://stores.ebay.pl/mbworldwide/

 lub oferta która do tej pory stanowiła podstawę sprzedaży ( około 10 sprzedanych miesięcznie ) Oczywiście przed 26.02 .18

https://www.ebay.pl/itm/MERCEDES-203-C-AUTOMATIC-GEARBOX-SELECTOR-MECHANISM-2032675524-/232626413527...

Pozdrawiam i czekam na jakieś podpowiedzi. 

Wiadomość 7 z 12
ostatnia odpowiedź

Dramatyczne spadek sprzedaży!!!

oprocz wczesniejszych sugestii, w opisie oferty jest podany kontaktowy nr telefonu , co przy najmniej teoretycznie nie jest juz dozwolone wiec moze zaczeli zmniejszac widocznosc takich ofert zamiast je od razu usuwac...

 

https://verkaeuferportal.ebay.de/verkaeufer-news/2017-herbst/kontaktinformationen-links#wichtige-dat...

Wiadomość 8 z 12
ostatnia odpowiedź

Dramatyczne spadek sprzedaży!!!

w źródle ramki masz <noscript>. Walidator Ebay wyłowił słowo script i potraktował twój opis aukcji jako niezgodny z przyjętymi normami.Dowodem na to jest fakt, że element znajdujacy się m-dzy znacznikami nie jest wyświetlany (czyli zablokowany przez ebay) usuń z źródła  elementy od <noscript>  do </noscript>

Wiadomość 9 z 12
ostatnia odpowiedź

Dramatyczne spadek sprzedaży!!!

Jak mogę sprawdzić którego elementu dotyczy ten <noscript> ? Wyświetlam żródło strony i nie mogę znaleźć ! Proszę o podpowiedź i dziękuje za wcześniejsze sugestie.

 

Wiadomość 10 z 12
ostatnia odpowiedź