Dlaczego jest tak mało.....

dziewanna1
Użytkownik
Dalaczego jest tak mało aukcji na EBAY.PL w języku polskim ??? - Jeżeli poszukuję czegoś to mam wrażenie że większośc aukcji jest w obcych językach , a nie wszystcy muszą znać języki obce.
~~~~ smutne ~~~~~ 😉
Wiadomość 1 z 11
ostatnia odpowiedź
10 ODPOW. 10

Dlaczego jest tak mało.....

Zwroc uwage na lokalizacje. Aukcje artykulow zlokalizowanych w Polsce sa raczej w jezyku polskim a opis generowany przez Ebay jest zawsze po Polsku.

Rezultaty wyszukiwania z innych Ebayow (u dolu listy wynikow) sa naturalnie w jezyku rodzimym danej aukcji.
Wiadomość 2 z 11
ostatnia odpowiedź

Dlaczego jest tak mało.....

606737714
Użytkownik
a ja Ci polecam naukę języka angielskiego plus umiejętność wchodzenia na www.translatica.pl . Ja z tego korzystam. Zwróć uwagę że wpisanie angielskiej nazwy danego przedmiotu skutkuje wyświetleniem galantej ilości. Zależne jest też to od tego czy to ebay.pl ebay.co.uk czy może ebay.com.au . Zależnie czego szukasz.
W końcu może zaczniesz czerpać przyjemność z kontaktowaniem się z ludźmi z całego świata 🙂 . Nie ma co czekać aż np. Chińczyk nauczy się j.polskiego 🙂 . Nosek do góry ! Ja trafiłem na ebay bo dosyć miałem wałków ze strony sprzedających na allegro. No i też "władze" all mnie przekonały do ebay-a.
Wiadomość 3 z 11
ostatnia odpowiedź

Dlaczego jest tak mało.....

po jakiego grzyba odświerzasz nie aktualny post i tak pani wątkotwórca tego nie przeczyta
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 4 z 11
ostatnia odpowiedź

Dlaczego jest tak mało.....

squadack
Użytkownik
Przeczyta - zagląda tutaj. A wątek nie ma nawet miesiąca - na tym forum to świeżynka.


--
RoMan
squadack O Mnie...


--
RoMan
squadack O Mnie...

Wiadomość 5 z 11
ostatnia odpowiedź

Dlaczego jest tak mało.....

dziewanna1
Użytkownik
Bardzo dziekuje miłym kolegom z EB za zaiteresowanie sie tym tematem , ale na naukę angielskiego dla mnie za póżno , chyba że moi wnukowie studenci mi pomogą.
Przepraszam ,że nie odrazu odpisałam / brak czasu/, ale zaglądam i bardzo lubię ''FORUM'' i miłych kulturalnych ''uczestników forum'', którzy zawsze służą dobrą radą . Ale chyba przesłodziłam ;-))

~~~~~~~~~ KAROLINA SZCZECINIANKA ~~~~~~
Wiadomość 6 z 11
ostatnia odpowiedź

Dlaczego jest tak mało.....

dziewanna1
Użytkownik
Dodaje ,że z ''translatora'' korzytam , jak ktoś pisze do mnie w jez. obcym - ale wystawiać aukcji sie boję , bo nieraz okropnie złe jest tłmaczenie i niezrozumiałre lub smieszne.
~~~~~~~~~ :-))~~~~~~~~~~
Wiadomość 7 z 11
ostatnia odpowiedź

Dlaczego jest tak mało.....

dziewanna- to tak jak ja, kiedyś coś tłumaczyłem na Angielcki i po sprawdzeniu drugim translatorem co stworzył gogletłumacz wyszedł tekst: ,,robic dilerke". Zamknęli by konto i mnie do puszki ]:)
Wiadomość 8 z 11
ostatnia odpowiedź

Dlaczego jest tak mało.....

restybis
Użytkownik
Chyba że jesteś dealerem samochodów:) , lub tak jak ja wykrywaczy metalu :).
Nie każdy dilujący musi handlować tym co masz na myśli 🙂
Ale masz racje translatory nie są doskonałe i często wychodzą głupoty po przetłumaczeniu.
Wiadomość 9 z 11
ostatnia odpowiedź

Dlaczego jest tak mało.....

auto_joker-pl
Użytkownik
dziewanna1 15-sty-10 20:15 CET 5 z 8
Przepraszam ,że nie odrazu odpisałam / brak czasu/, ale zaglądam i bardzo lubię ''FORUM'' i miłych kulturalnych uczestników forum'', którzy zawsze służą dobrą radą

zawszę Szanownej Pani pomocną dłonią pragnę służyć ... 😄
Wiadomość 10 z 11
ostatnia odpowiedź