BEZPRAWIE na Polskim EBAY

List do EBAY ! Po raz kolejny skrycie i podstępnie usuwaci suwerenne komentarze - opinie uczciwych ludzi . Ukrywacie i zezwalacie tym samym  wszelkiej maści cwaniakom , oszustom i naciągaczom osiąganie  niebotycznych ilości komentarzy i opinii pozytywnych . Umożliwiacie tym samym i promujecie , naciąganie i okradanie niczego nie świadomych klientów przez takiego łobuza . Dla rozsądnego i logicznie myślącego człowieka i tak nielogicznym jest i od razu podejrzanym by ktoś spotkał na swojej drodze dziesiątki tysięcy kontrahentow i wszyscy oni jak jeden mówili by o sprzedającym w samych tylko superlatywach . Pozostawiając negatywne komentarze wystawiane " Nowicjuszom !? " przez tych " PROMOWANYCH przez WAS i " BRONIONYCH W ZAPARTE !"  koleżków zezwalacie na " WYCINANIE ! " konkurencji by oni mogli sobie swobodnie naciągać i oszukiwać uczciwych ludzi .Wystawiłem ostatnio np.  kilka- kilknaście komentarzy negatywnych dla sprzedającego ............ ! z Niemiec  zakładając  że one będą niezależnie od wagi , powodu i podstaw usunięte . I oczywiście po około miesiącu " KTOŚ " !!!  wszystko pousuwał z konta negatywnego tego " CWANIACZKA ! " .Wiedząc o tym , nie wystawiłem wszystkich i pozostawiłem sobie możliwość wystawienia gdyby coś ?  jeszcze kilku .Proszę sprawdzać po jakim czasie znowu ktoś je bez jakiegokolwiek poinformowania ich Twórcy - USUNIE . Pisanie że komentarze mają służyć do ostrzegania innych nie mających pojęcia o tym co wyczynia i jak się zachowuje Sprzedający " X " to wielka ściema i szczyt chamstwa . Komentarze mają przede wszystkim  " Wycinać ! " konkurencję ! po to by cwaniacy i Ci z układami mogli swobodnie i bezproblemowo robić z bezbronnymi i bezradnymi klientami EBAY co tylko chcą .

Oczywiście usuwa się komentarze negatywne " polaczków " . Był już taki jeden co traktował ich jak podludzi gorszego sortu i gatunku .  Opinia pana Niemca ! jest wiarygodna i nieusuwalna .

Postanowiłem ponownie poruszyć ten temat. To jest kolejny przykład gdy ktoś ! z  EbaY CZYŚCI KONTA  KOLESIOM !  czyniąc z nich IDEAŁY ! . On może w swoich komentarzach rewanżowych ( miało ich podobno nie być ! ) lżyć i obrażać pisząc totalne bzdury. Ty POLAK ! nie masz takich praw . Na kolana i proś ! 

Attylla 

Wiadomość 1 z 1
ostatnia odpowiedź
0 ODPOWIEDZI 0