anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ADMINISTRACJA Z ALLEGRO TO OSZUŚCI - odpowiedź na temat z archiwum

sercabit
Użytkownik
Witam.
Temat znalazlem w archiwum i nie da sie na niego odpowiedziec, wiec stworzylem nowy, aby podzielic sie swoja opinia.
Oto ten temat:
http://forums.ebay.pl/thread.jspa?threadID=100002435&start=0

-----------

heros333 - ale zdjecie ktore wyslales i profil jest taki sam. dodatkowo po jaka cholere wystawiasz pozytywy na tym koncie? chciales udowodnic ze allegro kasuje negatywy czy ze kupujesz cos na zarty?




Ja tez mialem blokowane konta i to nie jednokrotnie. Za kazdym razem byl wymyslany powod wyssany z palca. Na poczatku nawet nie bralem pod uwage mozliwosci korupcji w tak wielkim serwisie aukcyjnym (no bo gdzie korupcja? myslalem sobie. Nie pozwoliliby sobie przeciez na nieuczciwych pracownikow). Ale moje opinie i spostrzezenia po zablokowaniu juz ktoregos konta z kolei w takiej samej sytuacji ulegly zmianie. Probowalem roznych dochodowych biznesow. Poki sie nie wychylalem (nie promowalem aukcji i ceny mialem nie konkurencyjne) bylo wszystko ok. Ale moja "pazernosc", a bardziej chec wiekszego zysku byla zbyt duza. Wystawialem przedmioty po mocno konkurencyjnych cenach w stosunku do uzytkownikow ktorzy tych przedmiotow sprzedawali najwiecej. Promowalem aukcje i mialem konkurencyjne ceny. Gdy dochodzilo do sytuacji, ze mialem wiecej sprzedanych przedmiotow i to ponad dwukrotnie, od razu blokowali konto (czesto nawet duzo wczesniej, albo i na samym poczatku wystawienia tylko).
Dla przykladu - sprzedawalem konta RapidShare na rozne ilosci dni (Ci co nie wiedza co to rapidshare wysztarczy wpisac w google albo wikipedii). Na 30 dniowym koncie zarabialem 12-15 zl. Mozna zobaczyc teraz po ile one chodza na allegro. Konkurencja takie konta jakie ja mialem (z 8000 pkt.) ma za 22-25 zl. Ja mialem cene nawet 17-18 zl (nie jestem az tak pazerny jak oni). Szybciutko zablokowali mi konto. Jedno, potem drugie, trzecie, itd.


Swego czasu ktos podszywal sie podemnie pod moim loginem sercabit na roznych forach oferujac tanie konta i oszukujac ludzi - sadze ze to tez konkurencja.


Nie wiedzialem ze polega to na korupcji, ale nie ciezko bylo sie domyslic.
Z poprzednimi kontami nie mialem zadnego zwiazku. Nie moglem juz zalozyc konta na siebie bo poblokowali mi wszystkie, a dzialalem uczciwie. Same pozytywy, zawsze placilem rachunki. Korzystajac z kont znajomych tez poblokowali.
Pozniej zaczalem korzystac z innego IP zeby nie mieli powiazania. Zalozylem konto na falszywe dane, dbalem o to zeby numer konta byl nowy (taki z ktorego wczesniej nie korzystalem), tworzylem zupelnie inne szablony aukcji, dawalem zupelnie inne zdjecia. Ale zadna z czynnosci nie skutkowala. W koncu stwierdzilem ze chromole to Allegro, ale teraz zastanawiam sie czy sam nie oplacac takiego admina. No bo skoro inni moga na tym pozadnie zarobic to czemu ja nie moge?
Zarobki na takich kontach Rapid sa bardzo duze. Zarabiajac na jednym koncie 15-20 zl (na koncie 30-to dniowym, a sa jeszcze 3 miesieczne, pol roczne i roczne) i sprzedajac ich 500 na tydzien lub wiecej... No zarobki to sa nastki tysiecy zlotych miesiecznie do kieszeni. Wiec nie dziwie sie ze tacy ludzie maja na tyle pieniedzy zeby oplacac adminow.
To tylko konta 30-to dniowe. Na koncie rocznym zarabia sie 120-150 zl na czysto.

Jestem w 100% przekonany, ze admini maja w tym swoje udzialy, a niektorzy nawet sami to robia. Znienawidzialem ten caly serwis.

Nie wiem czy dobrze czy zle ze sie tutaj wypowiadam, chcac dalej tam sprzedawac, ale chce uswiadomic ludzi, ze Allegro to jeden wielki chlam. Mam nadzieje ze eBay w Polsce sie rozwinie na tyle, zeby chociaz konkurowac z Allegro. Tutaj nie ma korupcji. Mozna spokojnie sprzedawac, nie martwiac sie o to ze jutro zablokuja mi konto i nie bede mial za co rachunkow poplacic ani co do gara wlozyc. Najgorsze jak jest sie bez skonczonych studiow, bez pozadnej pracy i trzeba kombinowac liczac na takie serwisy jak allegro (mozna sie przeliczyc) [tak wiec dzieci - nie kombinujcie tylko dbajcie o swoja przyszlosc, bo moze byc dla Was za pozno jak sie obudzicie z reka w nocniku - tak jak dla mnie i dla wielu innych - szkola, szkola, szkola i nauka - to Wasza przyszlosc].


PS. Nie sciemniam. A negatywy ktore (ebay) mam na koncie sa wystawione dlatego, bo gosc ktory mi sprzedawal tamte przedmioty, zwyczajnie mnie zrobil w konia. Nie mialem czego wyslac ludziom i zwrocilem pieniadze, ale nie wszystkim starczyly przeprosiny i dali takie komentarze jakie dali (nie wszyscy).
PS2. Jestem uczciwa osoba, ale jesli lapowka dla admina ma mi pomoc w tym zeby utrzymac rodzine, to tak zrobie. Ciezko wykarmic rodzine pracujac na budowie (a z moim wyksztalceniem tylko tam mnie przyjma).
PS3. Prosze mnie nie skreslac ani negatywnie nie komentowac. Jestem ucziwy w stosunku co do kupujacych. Wiem ze lapowki sa zle itp., ale w takim zyjemy swiecie. Jak nie ja to ktos inny.
Wiadomość 1 z 46
ostatnia odpowiedź
45 ODPOW. 45

ADMINISTRACJA Z ALLEGRO TO OSZUŚCI - odpowiedź na temat z archiwum

squadack
Użytkownik
Ty nadal nie rozumiesz?

Wyciągasz temat sprzed ponad roku, opisujesz jakieś dziwne historie w miejscu, gdzie nikt już regularnie nie zagląda. Czyli piszesz w powietrze i rzeczywiście z większym skutkiem byś napisała do Przyjaciółki niż tutaj.

Cezcez kpi sobie raczej z _metody_ a nie z _ciebie_. Bo ma ku temu podstawy - on nie płacze na dziwnych forach, jak mu źle, tylko bierze sprawy w swoje ręce i ciąga Allegro po sądach. Ze skutkiem w większości pozytywnym.
Mnie na sądzenie się z Allegro nie stać i ograniczam się tylko do wbijania im szpilek na kafejkach Allegro. Jawnie i bez skrępowania. W miejscu, w którym muszą to przeczytać a nie na jakimś zapyziałym forum zapomnianego przez ludzi i bogów serwisu aukcyjnego.


--
RoMan
squadack O Mnie...


--
RoMan
squadack O Mnie...

Wiadomość 41 z 46
ostatnia odpowiedź

ADMINISTRACJA Z ALLEGRO TO OSZUŚCI - odpowiedź na temat z archiwum

606737714
Użytkownik
no cóż , przeczytałem ten odświeżony wątek i stwierdzam że :
cezcez_pl ma chyba kłopty osobiste bo przez wypowiedzi stara się dowartościować, poleca pisanie do "Przyjaciółek" zamiast konstruktywnych wypowiedzi.
A Ty sauadack , no sorry , ale chyba jesteś bardziej oddany allegro niż tylko "wbijanie szpilek na caffe allegro". Za wbicie jednej takowej tam szpilki miałem kiedyś galante kłopoty. Wszystkie moje aukcje raz poleciały. Oczywiście były maile wyjaśniające dlaczego (nie sądzę by ten co wysyłał te maile choć je raz przeczytał),ale po przeczytaniu doszedłem do wniosku że takim moderatorom/adminom musi być strasznie źle w realu skoro mają tak niebywale wielką potrzebę dowartościowywania się robiąc na złość losowo wybranym ludziom. Szkoda mi obu was 🙂
Wiadomość 42 z 46
ostatnia odpowiedź

ADMINISTRACJA Z ALLEGRO TO OSZUŚCI - odpowiedź na temat z archiwum

uczciwy1991
Użytkownik
Zapraszam Na Moje Aukcje Pozdrawiam serdecznie
Wiadomość 43 z 46
ostatnia odpowiedź

ADMINISTRACJA Z ALLEGRO TO OSZUŚCI - odpowiedź na temat z archiwum

a obecnie allegro pokupywało sobie sklepy internetowe agito x-kop.pl i inne i jak ktos wystawi cos taniej jak w tych sklepch to blokuja mu sprzedaz to jest łamanie ustay antymonopolowej a i uikkok  tez juz to sprawdza ludzie donoscie jak wam blokuja sklepy to jest wynikiem ze macie cos taniej jak jest w ich sklepch uwaga!!!!!!! allegro to oszusci i wajchy!!

Wiadomość 44 z 46
ostatnia odpowiedź

ADMINISTRACJA Z ALLEGRO TO OSZUŚCI - odpowiedź na temat z archiwum

Zgadzam się z tym mi też zablokowali 2 razy i to 2 razy po tym jak wystawiłem przedmiot po atrakcyjnej cennie i po mailu od tego samego gościa 

nawet po wysłaniu zdjęcia przedmiotu z skanem dowodu  udają że nie widzą 

Wiadomość 45 z 46
ostatnia odpowiedź

ADMINISTRACJA Z ALLEGRO TO OSZUŚCI - odpowiedź na temat z archiwum

Jak cie okradnie uzytkownik z UE przy współpracy Paypala to dopiero sobie bęzdiesz chwalił i wspominał Allegro.

Na Allegro masz duze szanse ochrony, a tu jako Polak żadnych. Zawsze przegrasz każdy spór. Zostaniesz bez towaru i bez pieniędzy z powiuększonym rachunkiem, bo za każde działanie zapłacisz haracz. Nawet jak twoją kasę dadzą złozdiejowi to tez za to ty zapłacisz.

Jak zostaniesz ofiuarą tego systemu to zajrzyj na moje wpisy.

Wiadomość 46 z 46
ostatnia odpowiedź