oszustwo

witam mam pytanie i problem chce sprzedac telefon iphone za 800f i gdy go pierwszy raz wystawilam trafil sie kupujacy z nigerii oszust oczywiscie ale ja jeszcze o tym nie wiedzialam zadowolona ze tel ktos kupil bo myslalam ze bedzie problem bo drogi no i zaraz po tym dostalam email ze potrzeba wiecej zdjec bo chce kupujacy zobaczyc czy to nie atrapa wiec ja wyslalam te zdjecia na drugi dzien otrzymalam email ze mam wyslac tel najpierw i potwierdzenie ze wyslany to kasa wplynie mi na konto bo jest zawieszona na paypal no i se tak pomyslalam ze to cos nie tak bo wyslali mi na email z ktorego zdjecia wyslalam zdjecia ze strony pay pal ze kasa wplacona ale zawieszona no ale pay pal mam na innym emailu wiec se poczytalam i zorientowalam sie ze to oszustwo wiec nic nie wyslalam tylko wystawilam tel znow i ta sama historia i tak kila razy az mi ebay policzyl 246f za sprzedaz mojego telefonu ktorego tak naprawde nie sprzedalam bo kupukjacy to oszusci i pytanie czy ja musze placic ta kase za sprzedaz bo tak naprawde nie sprzedalam i czy mozna to gdzies zglosic jak tak to gdzie bo ja nie mam pojecia a placic nie zamierzam jak zablokowac takich oszustow bo nie moge telefonu wystawic co mam w ogole zrobic bardzo prosze o pomoc Smutny mężczyznaSmutna kobieta

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

oszustwo

Po każdej sprzedaży jeżeli nie została opłacona otwierasz sprawę o zaległą płatność. Ty otrzymujesz zwrot prowizji a kupujący ostrzeżenie.

 

Zablokuj Nigerię i wysyłaj tylko do cywilizowanych państ. Choć czasami i w Nigerii ktoś uczciwy się trafia.

 

Pozdrowienia

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

oszustwo

Uczciwy z Nigerii? Pokaz mi takiego....

 

Przekret nigeryjski datuje sie jeszcze z epoki przedintenetowej.

 

Naiwni gineli dajac sie naciagnac i jadac tam

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź