anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam Wszystkich i prosze o pomoc ja odzyskac pieniadze

Witam i prosze o pomoc,bo nie wiem jak odzyskac pieniadze.

 

W dniu 1 lipca.2014 kupilem telefon Cat B15Q za  £234,po 3 tygodniach wypalily sie 2 pixele i podswietlone przyciski na dole telefonu,i malo tego telefon zaczal sie wieszac,opisalem ten fakt sprzedajacemu.Sprzedajacy poprosil mnie o wysyke telefonu,wyslalem poleconym-mam pokwitowanie,zrobilem to dopiero po moich wczasach,wyslalem telefon 30.08.2014,telefon sprzedajacy otrzymal dwa dni potem, czyli 02.09.2014.

Sprzedajacy zapewnil mnie ze pieniedze przelal Paypal spowrotem do mnie,do dzisiaj czyli 29.09.2014 pieniadze do mnie nie dotarly,sprawdzalem Paypal 100razy i nic,sprawdzalem bank i nic,pomimo moich emaili do sprzedajacego-on dalej twierdzi ze przelał!!!Poprosilem go o scan przelewu-czego tez nie zrobil.

Nie moge otworzyc sprawy na Resolution Centre poniewaz minelo juz 30 dni,w chwili obecnej czuje sie szukany,jak moge odzyskac pieniadze,czy ktos wie jakimi legalnymi sposobami moge w tej sprawie interweniowac?

 

Prosze o pomoc w tej sprawie,z gory dziekuje WSZYSTKIM,

 

 

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

Witam Wszystkich i prosze o pomoc ja odzyskac pieniadze

na otwarcie sprawy masz 45 dni czy to na ebayu czy na paypalu, jesli placiles paypalem to sie zaloguj, nast. wejdz w szczegoly i zejdz belka na sam dol i klknij w link a anst. sie ponownie zaloguj i wybierz z listy np. towar niezgodny z opisem czy cos w ten desen

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Witam Wszystkich i prosze o pomoc ja odzyskac pieniadze

na otwarcie sprawy masz 45 dni czy to na ebayu czy na paypalu, jesli placiles paypalem to sie zaloguj, nast. wejdz w szczegoly i zejdz belka na sam dol i klknij w link a anst. sie ponownie zaloguj i wybierz z listy np. towar niezgodny z opisem czy cos w ten desen

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Witam Wszystkich i prosze o pomoc ja odzyskac pieniadze

wiem,ale minelo juz wiecej niz 45 dni i tu jest pies pogrzebany,czy jest jeszcze jakis inny sposob ????

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Witam Wszystkich i prosze o pomoc ja odzyskac pieniadze

w zadanym pytaniu nie napisales ze minelo 45 dni

 

Nie moge otworzyc sprawy na Resolution Centre poniewaz minelo juz 30 dni

 

innej mozliwosci nie ma, ewentualnie jeszcze nega mozesz wystawic jesli nie minelo 60 dni

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź