anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Uszkodzony zakup czy mam szanse na odzyskanie pieniędzy lub nowy towar?

 

Witam, zakupiłem radio 13 maja, jednak okazało się uszkodzone, czy mam jeszcze możliwość otwarcia sporu czy jest jakiś limit czasowy? Bądź jakąś szansę na odzyskanie pieniędzy lub nowego radia ?

Gdy napisałem do sprzedającego napisał mi że mogę odesłać je na swój koszt to Chin, a to wiąże się z wysokimi kosztami, zaoferował mi też rekompensatę w wysokości 4 euro, a za radio zapłaciłem 40 eur. Napisał też że mogę je komuś sprzedać lub dać w prezencie - chyba sobie żartuje. 

 

Czy jest już za późno czy mam jeszcze jakieś wyjście z tej sytuacji?

Pozdrawiam

Adrian

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Uszkodzony zakup czy mam szanse na odzyskanie pieniędzy lub nowy towar?

został tylko paypal 180 dni od zakupu
Olej go , otwieraj sprawę na paypal przedmiot uszkodzony .
Chcesz zwrot pieniędzy a jak się upiera że masz odesłać to odeślesz tylko i wyłącznie na jego koszt bo przedmiot nie odpowiada opisowi!!

a poważnie jest uszkodzone ? może koszt naprawy nie będzie za wysoki ? 

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Uszkodzony zakup czy mam szanse na odzyskanie pieniędzy lub nowy towar?

Tylko jest taki problem, że nie zamawiałem przez paypal tylko przez zwykłą płatność ebay, i poza paypal jest chyba 45 albo 90 dni 😕 tak że nie wiem czy nie za późno..

radio nie działa podczas jazdy, gdy stoi w miejscu to działa, gdy tylko rusze to przestaje działać, sprawdzałem w 2 samochodach i w obu przypadkach taka sama sytuacja.

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Uszkodzony zakup czy mam szanse na odzyskanie pieniędzy lub nowy towar?

to nie jest uszkodzone !!!!

 

to jest zabiezpieczenie przed ewentualną zabawą radiem podczas jazdy.

 

Poszukaj na jakims forum , w moim przypadku wystarczyło wypiąć jeden kabelek z kostki i było po problemie.

Płatność ebay bez paypal ? 

nie do końca rozumiem , ale nie ważne. 

 

Poszukaj na jakims forum .... 

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Uszkodzony zakup czy mam szanse na odzyskanie pieniędzy lub nowy towar?

nie mam więcej informacji ale podejrzewam że radio 2 din i użyłeś standartowej kostki ISO ?

na postoju z uruchomionym silnikiem , po dadaniu gazu na luzie wszystko jest ok ? 

 

jak coś napisz do mnie na skrzynke @ 

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź