Wysyłka
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Jaką firmą wysłać drogą przesyłkę za granicę ?

Witam,mam pytanie do osób bardziej doświadczonych w sprzedaży za granicę - jak firma spedycyjna oferuje ubezpieczenie przesyłek o wartości od 4-5 tysięcy wzwyż, jakie mogą być opłaty i która jest najbezpieczniejsza ? Z góry dziękuję za podpowiedź.Poz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 370 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysyłka do Israela

Witam Tak ja w temaci, jakie dokumenty powinienem wypełnić wysyłająć sprzedmiot listem do Izraela. Z tego co czytałem to powinienem wypełnić dokument CN22

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 202 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

OPÓŹNIENIA LISTÓW DO WIELKIEJ BRYTANII

Cześć.. do kwietnia czas doreczenia listow priorytetowych (nie polecone) wysyłanych przez pocztę polską do Wielkiej Brytanii wynosił 4-5 dni. Od kwietnia połowa listów dochodzi w ciągu 10-15 dni..masakrycznie czas się wydłużył. Do innych krajów w UE ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 164 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysyłka książki do USA - pytania

Witam. Z góry przepraszam - bo moje pytania nie są związane bezpośrednio z ebay - ale widzę, ze na tym forum, jest grupa osób, która ma doświadczenia z wysyłkami zagranicznymi - więc może uzyskam pomoc. Sprawa jest prosta - wysyłka książki do znajomy...

Czy jest opcja wyśledzenia przesyłki Airmail z UK?

Witam, Mam problem z przesyłką.. 2 tyg temu kupiłem u gościa czytnik ebooków. W aukcji nic nie pisało że sprzęt jak i sprzedawca znajduje się za granicą. W opcjach wysyłki była paczka ekonomiczna za 25zł - więc wybrałem taką formę wysyłki. Po kilku d...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 427 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Którą opcję wybrać?

Mój pierwszy post,wczoraj założyłem konto, więc witam wszystkich :). Chciałem dokonać pierwszych zakupów,lecz jestem zielony i mam pytanie o wysyłkę z Niemiec.Mam 2 możliwości: -Standard Int'l Versand - W ciągu 4 - 5 dni roboczych -DHL Paket Internat...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 133 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Którą opcję wybrać?

Mój pierwszy post,wczoraj założyłem konto, więc witam wszystkich :). Chciałem dokonać pierwszych zakupów,lecz jestem zielony i mam pytanie o wysyłkę z Niemiec.Mam 2 możliwości: -Standard Int'l Versand - W ciągu 4 - 5 dni roboczych -DHL Paket Internat...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 524 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Paczka nie dotarła. Brak numeru paczki.

Witam , ok.3tyg temu kupiłem markową bluzę od niemieckiego sprzedawcy , który posiada sklep. Płaciłem oczywiscie przez PayPal.Sprzedawca wysłał ją w przeciągu dwóch dni z wiadomością potwierdzającą na maila , choć nie ma tam numeru paczki dzieki któr...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 768 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysyłka do Rosji.

Mam takie pytanie jak adresować przesyłki do Rosji ,używać alfabetu łacińskiego czy cyrylicy. Ile idzie list polecony priorytet do Moskwy ,jeżeli ktoś wysyła do Rosji do niech napisze jak to wygląda . Czy ich poczta działa sprawnie ,jak wygląda odpra...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2613 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

koszty wysyłki

witam chcialem kupic ten przedmiot: http://www.ebay.pl/itm/INNOVATE-LC-1-WIDEBAND-CONTROLLER-02-BOSCH-SENSOR-/300384590378?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item45f0511a2a w zakladce koszty wysyłki jest napisane ze do Polski jest bezpłatna. C...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 304 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czy znacie strony coś w stylu PriceUSA które pośredniczą w przekazywaniu ?

Link do zorientowania się o co chodzi : http://www.priceusa.com.au/index.html Strona umożliwia australijczykom, ściąganie z USA przedmiotów których sprzedający z Ameryki, nie zgodzili się na wysyłkę poza terytorium USA. Oferują też obsługę paczek. Cz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 211 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysyłka dwóch przedmiotów w jednej paczce.

Mam dwie aukcje z darmową wysyłką ,jeden kupujący zalicytował na obydwóch aukcjach . Co zrobić jeżeli wygra obydwie aukcje ,przedmioty wysłać razem czy osobno. Na PayPal chcę wprowadzić numery trackingowe ,bo jeżeli wyśle razem to muszę wprowadzić dw...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 206 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

HK POST, CZYLI MÓJ KOSZMAR

Witam:) Mam pytanie w sprawie przesyłki wysłanej za pośrednictwem poczty w Hong Kongu... otóż sprzedawca w dość szybkim tempie podał mi numer przesyłki, jakieś 3 dni czekałam na pojawienie się jakiejkolwiek informacji o przesyłce, jednak to jest norm...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 274 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysyłka listu poleconego.

Witam,mam takie pytanie jeżeli coś sprzedam na ebay.com ,to muszę do przesyłki dołączyć deklaracje celną CN22 ,jeżeli tak to co trzeba tam wpisać. Gdzieś czytałem że jeżeli przesyłka jest do krajów UE to deklaracji celnej się nie dotłacza. Z góry dzi...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 220 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czy warto dopłacić za ubezpieczenie przesyłki?

Witam, kupiłem właśnie przedmiot na eBay cena - 25,5 euro + przesyłka 20 euro. Zastanawiam się czy warto dopłacić 4 euro na ubezpieczenie przesyłki? Zapłacę przez PayPal - karta płatniczą więc chyba będę wystarczająco chroniony gdyby przesyłka zaginę...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 569 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania