Tłumaczenia
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Ang. na Pol.

Congratulations on winning 150370072074 - Nike Spike Zoom Ja Track Shoes Men's SZ 10.5 on eBay Auction US! We’d appreciate you rating your experience with us on the eBay Auction US Feedback Forum. Please use the following link to access the auction, ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 59 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Niemiecki --> Polski

Witam Proszę o przejrzenie tej aukcji http://cgi.ebay.de/Opel-Vectra-Caravan-Standheizung-Klima-Edition2000_W0QQitemZ120469304434QQcmdZViewItemQQptZAutomobile?hash=item1c0c87b472&_trksid=p3286.c0.m14 i wypisanie w miarę możliwości jak największej ilo...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 34 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

ANG -> POL ważne prosze o pomoc

Posze o tłumaczenie Hello, Seller I am intrested in buying your item you listed in EBAY.I like to make a payment by bank transfer or paypal accoun.so iam willing to ship the item after receving comfirmation that my transfer was confirmmed by my bank ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 64 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pol-------->Ang

Witam, problem mój polega na tym, że sprzedawca zablokował możliwość sprzedaży na swój kraj i nie mogę go licytować. Mam prośbę o przetłumaczenie tekstu: chciałbym zalicytować (brać udział w licytacji) po zakupie przedmiot zostanie odebrany przez zna...

Polski / Angielski

Witaj Marku, bardzo proszę o przetłumaczenie Kupiłeś u mnie ramkę Philips (frame), towar niestety został do mnie zwrócony w dniu 16.09.2009 z adnotacją IKKE HENTET (to po norwesku, nie tłumacz tego). Mogę oddać pieniądze, pomniejszone o 1 euro, dlate...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 103 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Angielski / Polski

i jeszcze to I'll ship these in the morning and I'll let you know the tracking number as soon as these are packed and ready to go oraz ten watek mój co jest poniżej dzięki

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 54 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

ANG na POL proszę o przetłumaczenie

Chcę kupić we Włoszech pewien przedmiot który z przesyłką kosztuje z przesyłką ok. 460€ (przesyłka 80€) i sklep w którym mam zamiar kupić przysłał mi takie oto odpowiedzi na moje e-maile: 1.) Hi, I'm interested in *********. I want buy it to Poland. ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 250 Wyświetlenia
  • 11 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Z ang. na pol/

Hi friend OK .We will send you the item together .And I would like to tell you effectivesport1the other item no.from our anther account :# 220476111757.You can check that .thank you .If have any question ,please feel free to let us know by email:hwin...

Z Ang, na Pol.

Trochę długo ale zależy mi na dokładnym tłumaczeniu dzięki Hello, Sorry for the inconvenience caused to you. Please take the USB plug inserted at the back of the computer jack. Sometimes the front one is short of Voltage. If it still not function,Ple...

ANG. na POL.

The U.S. Postal Service was electronically notified by the shipper on September 8, 2009 to expect your package for mailing. This does not indicate receipt by the USPS or the actual mailing date. Delivery status information will be provided if / when ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 304 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

ANG proszę o przetłumaczenie

As it has been able to verify for which puts in our announcements do not we have availability to do envios to the I gave 2 of September. Nevertheless, I can continue attending messages since I have Internet access If desires I can send him him his bi...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 88 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Polski / Angielski bardzo proszę o przetłumaczenie

Witaj Marku ponownie Nawiązując do tego wątku http://forums.ebay.pl/thread.jspa?threadID=500008111&tstart=0&mod=1252378258232 przetłumacz mi ten tekst poniżej Dziękuję za e-mail. Tak jestem zainteresowany, abyś powiadamiał kiedy będziesz miał nowy to...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 53 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Z ang. na Pol.

Proszę o przetłumaczenie z ang. na pol. dzięki wielkie ponownie Hi friend OK .We will send you the item together .And I would like to tell you effectivesport1the other item no.from our anther account :# 220476111757.You can check that .thank you .If ...

Pol. na Ang.

Pieniądze zostały już wysłane proszę o kod do śledzenia przesyłki.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 73 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania