supersprzedawca

world_emarket_place
Użytkownik

Witam,



spełniam wszystkie kryteria dla Bronz SpuerSprzedawca tzn. odpowiedni wolumen kwotowy i ilościowy oraz pozostałe kryteria. W jakim czasie pojawi się stosowny znaczek? Lub może trzeba go gdzieś odznaczyć by się pojawiał? Czy może te kryteria trzeba spełniac przez określony czas? Bardzo proszę o odpowiedź kogoś kto pamięta jak to było u niego.

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

supersprzedawca

gratki


 


ja niestety nie sięgnę pamięcią do 2008 roku


 


wiem, że samo się pojawi, ale kiedy to nastąpi to nie wiem, ale napewno w ciągu miesiąca


 


jeśli chcesz wiedzieć więcej to napisz do świerzaka z tym statusem, on Ci napewno pomoże, jego nick to mix-net


 


pozdrawia supersprzedawca silver z ebaya pl i top ratted seller z pozostałych ebayów 😉

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

supersprzedawca

przyznaja po zakonczeniu okresu rozliczenia ktory wynosi miesiac na nastepny miesiac i co miesiac status jest odnawiany gdy  warunki sa spelnione.


Niektorzy koncza okres rozliczeniowy 15-tego a niektorzy ostatniego dnia miesiaca.


 


 

**************************************
Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

supersprzedawca

world_emarket_place
Użytkownik

do Polski nie wysyłamy z ebay. Tak jak dla większości sprzedawców na polskim rynku rządzi allegro.



Status supersprzedawcy się pojawił ale na zagranicznych serwisach i tak go nie widać. Spełniamy też kryteria do top seller ale ich własny system wskazuje że nie mamy statusu supersprzedawcy - który własnie nam przyznali ( trochę to paranoja - jakby sami sobie zaprzeczają) Myśleliśmy że u takiego potentata jak ebay takie błędy sa dawno wykluczone - ale wygląda na to że nie.



Pytanie do doświadczonych sprzedawców: Czy sam status supersprzedawcy jest widoczny dla kupujących czy ma być to tylko połechtanie ego samego sprzedawcy?



Kryteria przy niewielkich ilościach transakcji nie jest trudno spełnić ale przy dużym wolumenie to już inna bajka. Zawsze znajdzie się klient na którego nie mamy wpływu. Taki jeden już nam się zdażył. Kupił produkt potem zażądał zwrotu połowy jakoby produkt odbiegał od opisanego. Nawypisywał bajek do ebay, w efekcie wystawił negatywa paypal oddał mu kasę a po kilku miesiącach gdy ten nie wywiązał się ze zwrotu na nowo paypal go obciążył.


Widziałem u innych posiadających dziesiątki tysięcy pozytywnych komentarzy że często wpada im kilka neutrali lub 1 czy 2 negatywy i już tracą Top Seller. No nic powalczymy zobaczymy

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

supersprzedawca

Witam, po jakim czasie pan otrzymal znaczek supersprzedawcy od momentu spelnienia wszystkich kryteriow?


Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź