Zakładanie sporów przez wyłudzaczy.

Witam!
Sprzedaję na Ebayu od ponad dwóch lat oryginalne używane części so Mercedesów. Do tego że klienci otrzymują towar i nie wystawiają pozytywów już się przyzwyczaiłem. Od 25.01.2015 zauważyłem nowy trend wystawiania sporów. Mam tego samego dnia założone trzy spory od różnych kupujących. Otrzymali towar około siedmiu dni przed założeniem sporów. Pierwszy skarży się na brak wtyczki do urządzenia które zakupił , chociaż na zdjęciu ani w opisie jej nie było. Drugi nic nie chce powiedzieć oprócz tego że chce oddać. Twierdzi że mu nie pasuje i już. Nie chce podać numeru nadwozia auta do którego to zakupił.Trzeci ma 0 komentarzy pozytywnych i założył spór i nic. Zadnej informacji.Stwierdziłem że to może jakaś pomyłka i nie reagowałem. Do 13.02.2015 wymagane było jego zareagowanie gdyby nie założył sporu temat by się rozmył. O dziwo PAYPAL usilnie pisał do Pana od 11.02.2015 żeby przekształcił spór w roszczenie bo inaczej to nie dobiorą się do moich pieniędzy. Chociaż nadal nie napisał co mu się nie podoba to ja mam się wypowiedzieć w sporze.Proszę o jakieś wskazówki , bądź sugestie. Na Alledrogo sprzedaję od 2006 roku i choć czasami uważam ich za typowych pochłaniaczy prowizji to panują tam jakieś zasady. Jeśli to możliwe proszę o informacje gdzie moge napisać , bądź zadzwonić aby przedstawić swoją wersję wydzarzeń. Aż żal myśleć że myślałem o Ebayu jak o oknie na świat!!!  

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Zakładanie sporów przez wyłudzaczy.

Musisz wiedzieć na początku jedną rzecz,to co ty powiesz,jaką wersję przedstawisz,i jakie dowody pokażesz NIE MA NAJMNIEJSZEGO znaczenia w sporze.Oni tego nie analizują i zawsze ale to zawsze przyznają rację kupującemu.Właśnie dlatego tych sporów będzie coraz więcej i będą powodowały coraz większe straty.W przypadku o brakującą część jakieś przedmiotu zawsze kazali kupującemu zwracać cały przedmiot.Nie wiem jak jest teraz bo już sprzedawca nie ma żadnych praw.

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź