anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowanie wysyłki do Niemiec na ebay.com

Witam

 

Mam wystawione ok. 400 aukcji na ebay.com  w których ciałbym zablokować wysyłkę do Niemiec tak żeby klient który otwiera moje aukcję przez ebay.de nie widział aukcji które są wystawione na ebay.com

 

Wiem że jest taka opcja ponieważ czasami przeglądam aukcję na ebay.de i gdy odtworzę aukcję przez ebay.com jest informacja iż niema takiego produktu. 

 

Chciałbym wykonać taką "operację" ponieważ będę wysyłał paczki z Polski i Niemiec i niechciałbym żeby aukcje na stronie ebay.de mieszały się z wysyłką z Polski. 

 

Proszę o pomoc. 

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Zablokowanie wysyłki do Niemiec na ebay.com

Blokowanie kraju:

 

 

Zaloguj się, kliknij na zakładkę  "konto"
-----> kliknij na zakładkę "warunki sprzedaży"
-----> wyświetl: wysyłka---> kliknij na "edytuj warunki" (po lewej stronie, rozwijana lista)
-----> kliknij na "utwórz listę wykluczeń" (na samym dole)
-----> przy "Europa" kliknij na "pokaż wszystkie kraje"
-----> zaznacz "ptaszkiem kraje,które chcesz wykluczyć.
----> kliknij "zastosuj"( button prawy dolny róg)

 

pozdr

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Zablokowanie wysyłki do Niemiec na ebay.com

Dziękuję za szybką odpowiedź, już to wdrożyłem natomiast aukcje które są wykonane na ebay.com nadal się wyświetlają na ebay.de

 

Tutaj podaję przykład : http://www.ebay.de/itm/Asus-G73J-17-3-Zoll-Notebook-i7-Q720-1-6-Quad-Core-ATI-Radeon-HD-5870-1GB-G73...

 

Gdy odtworzymy aukcję na ebay.com, wyskakuje taka informacja : This listing (391045944595) has been removed, or this item is not available.

 

Gdy odtworzymy konto użytkownika z Niemiec faktycznie na głównej stronie są pokazane aukcje natomiast po przejściu do oglądania aukcji żadna z nich się nie wyświetla. 

 

Niestety ale dopiero teraz zauważyłem iż chyba nie działą to w drugą stronę. Czyli na ebay.de będzie wyświetlało mi się 800 aukcji, ( 400 z ebay.com i 400 z ebay.de ) natomiast przy zablokowaniu wysyłki do Stanów na ebay.de  na stronie ebay.com będą wyświetlały mi się tylko aukcje które wystawiłem na ebay.com 

 

Może wie ktoś jak rozwiązać tą zagadke 🙂 

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź