Wysyłka do Australii

Jak radzicie sobie z wysyłką do Australii?

Jakich innych przewoźników polecacie?

Poczta Polska nie doręcza listów, giną po drodze wysłałem 03.08 i jeszcze nie dotarł. Klient zażądał zwrotu pieniędzy i wcale mu się nie dziwie.

Nie są to duże paczki, pakuje w koperty bąbelkowe. 

 

Wiadomość 1 z 12
ostatnia odpowiedź
4 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania

Wysyłka do Australii

Jeśli wysłałeś listem poleconym i masz numer nadania to złóż wniosek na stronie auspost. Odpowiadają szybko i rzeczowo. W przypadku moich listów poleconych wysłanych do  Australii śledzenie po opuszczeniu Warszawy się urywa, ale po kontakcie z auspost można poznać jej rzeczywisty status. Nie wiem tylko czy w razie ewentualnego sporu to przejdzie bo tracking nie pokazuje "DELIVERED"

 

Niestety nie znam innej alternatywnej wysyłki w przystępnej cenie. Dawniej używałam Globali, ale nadal są wstrzymane. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 2 z 12
ostatnia odpowiedź

Wysyłka do Australii

podobnie jest z Kanadą.

Zostaje tylko jako paczka priorytetowa, tylko kosztuje dużo więcej. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 4 z 12
ostatnia odpowiedź

Wysyłka do Australii

Wysyłka do Australii

edit: polecony dotarł po 2 miesiącach, paczka pocztowa chyba jest jedyną dobrą opcją.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 12 z 12
ostatnia odpowiedź
11 ODPOW. 11

Wysyłka do Australii

Jeśli wysłałeś listem poleconym i masz numer nadania to złóż wniosek na stronie auspost. Odpowiadają szybko i rzeczowo. W przypadku moich listów poleconych wysłanych do  Australii śledzenie po opuszczeniu Warszawy się urywa, ale po kontakcie z auspost można poznać jej rzeczywisty status. Nie wiem tylko czy w razie ewentualnego sporu to przejdzie bo tracking nie pokazuje "DELIVERED"

 

Niestety nie znam innej alternatywnej wysyłki w przystępnej cenie. Dawniej używałam Globali, ale nadal są wstrzymane. 

Wiadomość 2 z 12
ostatnia odpowiedź

Wysyłka do Australii

Też wysyłałam kilka raz do Australii za pomocą PP jako list polecony i zawsze wszystko było ok. Może to kupujący robi cię w bambuko?🤔

Wiadomość 3 z 12
ostatnia odpowiedź

Wysyłka do Australii

podobnie jest z Kanadą.

Zostaje tylko jako paczka priorytetowa, tylko kosztuje dużo więcej. 

Wiadomość 4 z 12
ostatnia odpowiedź

Wysyłka do Australii

Złożyłem reklamację Poczcie Polskiej i zwrot kosztów utraconego, wysłanego towaru. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Na ścieżce śledzenia jest komunikat "is not trackable" do niedawna jak pamiętam był w trakcje dostarczania. 

Wiadomość 5 z 12
ostatnia odpowiedź

Wysyłka do Australii

Może też tak być. Jaki miałeś czas doręczenia?

Wiadomość 6 z 12
ostatnia odpowiedź

Wysyłka do Australii

Podpowiedź proszę gdzie składasz ten wniosek (może jakiś link) nie mogę tego znaleść.

Wiadomość 7 z 12
ostatnia odpowiedź

Wysyłka do Australii

Pod tym linkiem klik  

Wiadomość 8 z 12
ostatnia odpowiedź

Wysyłka do Australii

Około 3-4 tygodnie. Czasem szybciej.

Wiadomość 9 z 12
ostatnia odpowiedź

Wysyłka do Australii

To dużo szczęścia masz. Mniej niż 8tygodni.

Zacząłem pisać do klientów, żeby podali termin dostawy.

Poczta nie podaje terminu dostawy.

Wiadomość 10 z 12
ostatnia odpowiedź