anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż na ebay.co.uk - kilka pytań.

Witam.

 

Mam kilka pytań odnośnie sprzedaży na angielskim ebay'u a mianowicie. Posiadam angielskie konto ebay. Aktualnie jestem w Polsce i chciałbym spróbować sprzedać coś na angielskim ebay'u. 

 

Czy jak jestem w Polsce, mam konto ebay'a angielskiego mogę normalnie wystawiać na nim rzeczy jak jestem w Polsce i je sprzedać w UK legalnie ?

 

Jestem osobą prywatną i nie zamierzam niewiaomo ile sprzedawać ale czy obowiązuję mnie podatek od sprzedaży ? nie wiem czy jest jakas kwota wolna od podatku ? czy jest to w takim wypadku kwota liczona w polsce czy podatek w angli ? 

 

Jaka jest wolna kwota od podatku w UK ? 

 

Pozdrawiam

 

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Sprzedaż na ebay.co.uk - kilka pytań.

Co do podatku specjalista nie jestem, ale jezeli chodzi o wystawianie na ebayu, mozna wystawiac w polsce majac angielskie konto na angielskim ebayu bez problemu Tylko problem jest innego typu ze pojawia sie tajemny temat limitow i swiata Pan tym nie zwojuje...

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

Sprzedaż na ebay.co.uk - kilka pytań.

Dzięki za odp! ma Pan namyśli, że 10 rzeczy na miesiąc do 650Ł jesli dobrze rozumiem ? jeśli o to chodzi to wiem akurat o tym i nie stanowi to problemu bo nie chodzi mi o jakiekolwiek hurtowe sprzedaże. 

 

Ktoś jeszcze może coś podpowiedzieć na inne pytania ?

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Sprzedaż na ebay.co.uk - kilka pytań.

Podpowie ktoś ?

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Sprzedaż na ebay.co.uk - kilka pytań.

podatek pobierany jest z tego co wiem w prowizjach ebay za sprzedaż, wystawianie itp; w Polsce kwoty wolne od podatku prawo przewiduje; jeżeli będziesz sprzedawać okazjonalnie to nie ma większego problemu;

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Sprzedaż na ebay.co.uk - kilka pytań.

O co chodzi z tymi limitami, ile one wynoszą ?Czy są różne dla osób prywatnych i firm?

pozdrawiam

Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź