Spadek sprzedaży na niemieckim ebay.

Witam, mniej więcej od miesiąca spadła mi sprzedaż na niemieckim ebay . Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to , że stało to się z dnia na dzień i to , że spadek jest o 80% ! Macie podobnie ??

Wiadomość 1 z 13
ostatnia odpowiedź
12 ODPOW. 12

Spadek sprzedaży na niemieckim ebay.

U mnie nastąpił drmatyczny spadek sprzedaży w tym roku. Nagle, jak nożem uciął, sprzedaż stanęła 2 tygodnie temu. Zastanawiam się co może być przyczyną. Przez ostanie 2 tygodnie sprzedałem tylko kilka pozycji i to do krajów europejskich, gdzie normalnie to jest tylko 10% całej sprzedaży, bo reszta szła do USA. Teraz, w styczniu do Ameryki nie mam w ogóle sprzedaży, a prawie wszystkie przedmioty mam wystawione na Ebay.com. Przypomina mi to sytuację z jesieni ubiegłego roku, gdy Ebay coś namieszał w ustawieniach z PayPalem. Wtedy wystarczyło, że poprawiłem te ustawienia, a problem sprzedaży zniknął. Teraz nie wiem gdzie szukać przyczyny. Dodam, że sprzedaję przedmioty kolekcjonerskie, gdzie nie mam konkurencji w postaci tanich produktów z Chin.

Wiadomość 11 z 13
ostatnia odpowiedź

Spadek sprzedaży na niemieckim ebay.

Witam Państwa.

 

Chciałem się zapytać jak tam statystyki sprzedaży w kwietiu u sprzedawców na Ebay.com, bo u mnie porażka. Sprzedaż nie wiedzieć czemu spadła mi o jakieś 50%, kwiecień był zawsze jednym z najlepszych miesięcy. Co się dzieje?

Wiadomość 12 z 13
ostatnia odpowiedź

Spadek sprzedaży na niemieckim ebay.

Wiatm sredecznie,

 

czy udało się rozwiązać problem mniejszej sprzedaży? Przyznam się że od roku jak zmieniły się opcje promowania aukcji sonderakcji to walczymy ze sprzedażą i co chwila ebay.de ma nowe wymagania do spełnienia plus śrubują czas wysyłki. 

 

Czy udało się coś u Państwa zmienić?

 

Pozdrawiam

Wiadomość 13 z 13
ostatnia odpowiedź