Pytanie na cito

Mam problem z wystawieniem przedmiotu a także z ponowym wystawieniem aukcji, która się zakończyła. Wyskakuje komunikat

Es scheint ein Problem mit diesem Angebot zu geben.
Zauważyliśmy, że nie masz ustawionej formy płatności dla swojego konta eBay. Gdy ustawisz formę, będziesz mógł(mogła) wystawić kolejne oferty.
Wszystko mam dobrze ustawione. To błąd ebay czy mieliście taki problem. Coś o tym wiecie. Pytam zanim napiszę do ebay.
 
Wiadomość 1 z 9
ostatnia odpowiedź
8 ODPOW. 8

Pytanie na cito

Podpowiem tylko, że edytować aukcję mogę. Czy to wszystko bez sensu się wydaje.

Wiadomość 2 z 9
ostatnia odpowiedź

Pytanie na cito

Wydaje mi sie ze komunikat dotyczy zapisanej (lub nie) na koncie ebay metody platnosci przy pomocy ktorej regulujesz oplaty za sprzedaz a nie metody płatnosci w ofercie jako takiej

Wiadomość 3 z 9
ostatnia odpowiedź

Pytanie na cito

W Versanddetail musisz utworzyć warunki płatności, dodać w nich i paypal i płatność przelewem. Na ebay musisz też dopisać numer konta, na stronie:

https://fundinginstrument.ebay.de/piapp/EditCIP

 

patrz: załączniki zahlung.jpg i konto.jpg

 

 

/*--pomogłem? Zaznacz odpowiedź jako pomocną---------*/

 

 

Wiadomość 4 z 9
ostatnia odpowiedź

Pytanie na cito

kolejny załącznik

Wiadomość 5 z 9
ostatnia odpowiedź

Pytanie na cito

Czyli muszę dodatkowo zakceptować płatność przelewem ? Muszę dodać, że preferuję płatność na konto ? Dobrze zrozumiałem ? Jeżeli chcę tylko PayPal a nie przelew ? Jak to rozumieć ?

Wiadomość 6 z 9
ostatnia odpowiedź

Pytanie na cito

Zaakceptowałem płatność kartą i nic nie pomogło. Coś ebay namącił. Napiszę do nich.
Wiadomość 7 z 9
ostatnia odpowiedź

Pytanie na cito

musisz  wpisać numer konta (jak w załączniku)

Wiadomość 8 z 9
ostatnia odpowiedź

Pytanie na cito

Napisałem do ebay.de i dostałem szybką odpowiedź.
Damit Sie Artikel auf der deutschen Seite einstellen können, müssen Sie deutsche Bank- oder Kreditkartendaten hinterlegen.
Zrobiłem to i jest wszystko ok. Dziękuję za wszystkie sugestie. Pozdrawiam.
Wiadomość 9 z 9
ostatnia odpowiedź